Wyjątkowe zestawy klocków na wejście w nowy rok!

Nowy 2023 rok zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim postanowienia. To doskonały moment na rozpoczęcie nowego hobby. Ciekawy zestaw klocków LEGO® przygotowany specjalnie z myślą o pasjach osób dorosłych to świetny pomysł na podarunek dla bliskich, a także siebie samego. Rozpoczęcie nowego roku kalendarzowego z uwzględnieniem nowej, rozwijającej, a zarazem satysfakcjonującej i relaksującej aktywności jest idealnym wyborem.

Klocki LEGO® dla dorosłych pasjonatów sztuki i piękna

Wśród produktów LEGO® dedykowanym osobom dorosłym można znaleźć modele, które w efekcie pozwalają na uzyskanie prawdziwego dzieła sztuki zarówno przenośni, jak i dosłownie. Jeśli jesteś prawdziwym pasjonatem sztuki, ceniącym twórczość Van Gogha, a zarazem chciałbyś w wolnym czasie utworzyć wyjątkową konstrukcję z klocków, która może stanowić prawdziwe arcydzieło, z pewnością zwrócisz uwagę na zestaw LEGO® dla dorosłych Trumana Chenga Gwiaździsta noc. Autor projektu 3D zadbał o to, by w zaprojektowanym przez niego dziele nie zabrakło niczego, co w oryginalnym obrazie najpiękniejsze. Imponująca kompozycja barw i kształtów, a także malownicza wioska poniżej nieba zostały przez niego doskonale odtworzone. Truman dodał pewne elementy według własnej inwencji takie, jak ramka i haczyk, dzięki, którym będzie można umieścić tę wyjątkową ozdobę na ścianie. Dzięki wszystkim tym powodom aż 10 000 miłośników klocków LEGO® zdecydowało, że ten projekt będzie zwycięzcą projektu LEGO® Ideas. Dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących zestawu, który nie tylko zapewni relaks i ukojenie podczas układania, ale również będzie stanowił przepiękną dekorację, cieszą się modele z kolekcji botanicznej. Nowoczesne, prezentujące się w sposób niezwykle realistyczny, a zarazem robiące wrażenie imponującą kolorystyką, takie modele, jak zestaw LEGO® Bukiet kwiatów, czy Orchidea przypadną do gustu wszystkim estetom.

Klocki LEGO® dla dorosłych – każdy znajdzie zestaw dla siebie

Miłośnicy historii i estetyki minionych epok z pewnością zwrócą uwagę na jeden z siedmiu cudów świata z okresu starożytnego, jakim jest słynna Piramida Cheopsa w Gizie. Model ten po jego skonstruowaniu robi wrażenie. Na zewnątrz można uzyskać efektowną konstrukcję przedstawiającą Wielką Piramidę z roku 2560 p.n.e. wraz z precyzyjnie odtworzonymi krajobrazami starożytnego Egiptu i znajdującą się w tamtym obszarze rzeką Nil, na której pływają starożytne feluki, ale to nie wszystko. Pod zewnętrzną powłoką kryje się specjalny system transportowy za sprawą, którego piramida mogła powstać. Prawdziwi pasjonaci mogą liczyć na takie smaczki jak odtworzone tunele i komnaty w przekroju, czy posągi sfinksów, obelisk oraz świątynie grobowe. Z drugiej strony, zestaw LEGO® dla dorosłych gwarantuje na tyle różnorodny wybór, że w ofercie marki można znaleźć modele, które bez wątpienia spodobają się osobom szczerze zainteresowanym innowacyjnymi nowinkami technologicznymi i kosmosem. Jednym z najbardziej imponujących w tej kategorii zestawów jest Wahadłowiec Discovery NASA. Osoba konstruująca ten model może odprężyć się i poczuć jak na prawdziwej wyprawie w przestworza. Obecność wielu ruchomych elementów takich, jak m.in. możliwy do otworzenia kokpit, czy ładownia, gdzie znajduje się teleskop wraz z ruchomymi panelami słonecznymi, który można samodzielnie rozstawić to z pozoru niewielkie detale, które czynią całą konstrukcję nie z tej Ziemi.

Zestaw LEGO® dla dorosłych – wymarzony podarunek dla zapalonych kolekcjonerów

Jeśli zastanawiasz się jak uczynić początek roku fana Star Wars wyjątkowym, to powinieneś zobaczyć kolekcjonerskie klocki LEGO® dla dorosłych, które przeniosą go prosto do świata z ulubionego uniwersum. Precyzja, z jaką zostały odtworzone postacie, pojazdy, czy akcesoria w zestawach LEGO® dla dorosłych fanów Gwiezdnych Wojen™, zwyczajnie zachwyca. Miłośnicy serii nie tylko ucieszą się z efektów swojej pracy i stworzenia imponującej konstrukcji, ale również będą mogli odczuć przyjemność z samego procesu twórczego. Podczas konstruowania modelu pasjonaci mogą odczuć prawdziwą Moc Jedi i wspominać kultowe sceny z serii filmów, do których on nawiązuje. Jednym z cieszących się zainteresowanie, wśród fanów Star Wars zestawów jest droid R2-D2™. Legendarny model z pewnością przypadnie do gustu wiernym kolekcjonerom, którzy będą mogli dumnie umieścić stworzoną figurkę wraz z dołączoną do niej pozwalającą na jej jeszcze lepsze wyeksponowanie na półce plakietką informującą. Obecność takich ruchomych elementów, jak wysuwane przednie klapy, obrotowa głowa, czy niespodzianek w postaci ukrytego w specjalnym schowku miecza świetlnego Luke’a Skywalkera to oryginalne detale, które doceni każdy fan sagi. Inne modele, które wyróżniają się wyjątkową jakością i charakterystycznym dla Gwiezdnych Wojen designem to m.in. Diorama: Szturm na Gwiazdę Śmierci™, Brzeszczot™, AT-AT™. Każdy kolekcjoner może eksponować takie imponujące konstrukcje z prawdziwą dumą.

Tagged with: