Wyjątkowe kolekcje artykułów dla dzieci

Jeszcze zanim maluszek przyjdzie na świat, konieczne jest skompletowanie wyprawki. Tutaj, oprócz łóżeczka i wózka, nie może zabraknąć takich artykułów, jak kocyk, mata do przewijania czy poduszka antywstrząsowa. Ważne, żeby każdy element wyprawki wykonany był z największą starannością, z wysokiej jakości materiałów. Które z kolekcji w szczególności warte są uwagi? Poniżej nieco więcej informacji na ten temat. Zachęcamy do lektury!

Kolekcje artykułów dla dzieci 

Jaki już wspomnieliśmy powyżej, wybór artykułów dziecięcych jest bardzo duży. Dziś skupimy się na propozycjach Ceba Baby. Ceba Baby to marka, która stworzyła kolekcje kocyków, poduszek, śpiworków, w szerokiej gamie kolorystycznej, z różnymi motywami. 

Watercolor Word, czyli akwarelowy świat

Watercolor Word, czyli akwarelowy świat, to kolekcja, w której dominują akwarelowe barwy. Misie, wodny świat, rośliny, kosmos i inne motywy, które wyglądają, jak namalowane akwarelą, prezentują się doskonale. Artykuły dla malucha z kolekcji Watercolor Word, oprócz swojej podstawowej funkcji, będą doskonałą ozdobą pokoju dziecięcego. 

W kolekcji znajdują się między innymi składane maty do przewijania oraz przewijaki miękkie i profilowane. 

Jesień 2020

Kolekcja Jesień 2020 to seria, w której dominują kojarzące się z jesienią barwy ‒ brąz, miedź, złoty, zieleń butelkowa. Kolekcja zawiera przewijaki, śpiworki ze ściągaczem, kocyki z poduszką, poduszki antywstrząsowe. Warto też wspomnieć o specjalnych, wyprofilowanych poduszkach, które będą niezastąpione podczas ciąży, w  okresie połogu czy w czasie karmienia maluszka. 

 Candy-Andy 

Candy-Andy to kolejna kolekcja znajdująca się w ofercie Ceba Baby. We wspomnianej kolekcji dominują neutralne barwy, przede wszystkim biel i szarość. Pojawiają się także akcenty żółtego, niebieskiego czy różowego. W kolekcji znajdują się miękkie kocyki, przewijaki, składane maty. 

Lolly Polly 

Motyw przewodni kolekcji stanowią dwa sympatyczne zwierzątka ‒ lama i paw. We wspomnianej serii znajdują się przyjemne w dotyku kocyki, wkładki do wózka, śpiworki ze ściągaczami, praktyczne składane maty. Wszystkie artykuły wykonane zostały z największą troską o bezpieczeństwo i komfort malucha. W serii przeważają pastelowe odcienie: różowy, niebieski, żółty.

Azteca 

Azteca to kolekcja idealna dla miłośników nieco żywszych odcieni. W serii dominują barwy pomarańczowe, niebieskie, różowe. Artykuły, które zawiera kolekcja to poduszki antywstrząsowe, które zwiększą bezpieczeństwo i komfort maluszka, jak i wyprofilowane poduszki, które będą niezastąpione między innymi podczas karmienia malca.  W serii Azteca znajdują się również kocyki, przewijaki, wkładki do wózka i wiele, wile innych. 

Jak widać, do wyboru mamy artykuły w wielu kolorach, z różnymi motywami. Dzięki temu możemy bez problemu dopasować kocyk, przewijak i inne artykuły do wystroju pokoju malca. Wszystkim rodzicom szukającym wykonanych z wysokiej jakości materiałów artykułów dla pociechy polecamy ofertę Ceba Baby.

Tagged with: