Weekend w SPA dla dwojga w przepięknych Sudetach

Pięciogwiazdkowy hotel SPA w Polanicy-Zdroju stanął wśród leśnych ścieżek, stwarzając gościom idealne warunki do odpoczynku. Malowniczo położone uzdrowisko w sercu Kotliny Kłodzkiej to idealne miejsce na relaks i odnowę biologiczną. Natura, las, komfortowe wnętrza i oferta zabiegów pielęgnacyjnych i regenerujących sprawiają, że zaplanowany tu weekend we dwoje stanie się niezapomnianym doświadczeniem. Uroki Polanicy-Zdrój najprzyjemniej podziwiać u boku bliskiej osoby, zamówić pakiet w luksusowym SPA i zapewnić sobie oraz partnerowi przyjemność z wyjazdu o każdej porze roku.

Niezapomniany weekend w SPA dla dwojga

Luksusowy, niedawno oddany do dyspozycji gości Hotel SPA w Polanicy-Zdroju przyciąga gości idealnymi warunkami do wypoczynku. Sprzyjają temu ekskluzywne pokoje i apartamenty oraz dodatkowe atrakcje, których głównym celem jest zapewnienie możliwości relaksu. Błogi weekend w SPA dla dwojga uprzyjemni wykwintne menu z hotelowej restauracji oraz wyjątkowe propozycje serwowane przez kawiarnie i kluby. Malownicza okolica zachęca do spędzania czasu na zewnątrz. Warto skorzystać z licznych tarasów i punktów widokowych, by podziwiać piękno przyrody i zaczerpnąć czystego powietrza. Na łonie natury goście mogą się zrelaksować i odpocząć od codziennych trudów. W hotelu panuje życzliwa atmosfera, a profesjonalna i dyskretna obsługa zadba o każdy szczegół. Wszystkie te elementy sprawiają, że weekend we dwoje stanie się pięknym i niezapomnianym przeżyciem. To wyjątkowe miejsce, w którym regeneruje się ciało i umysł!

Jak zorganizować udany weekend we dwoje?

Na krótkie pobyty hotel przygotował pakiety zapewniające weekend SPA dla dwojga. Propozycja to doskonałe śniadania serwowane w formie bufetu, a na niesamowite zakończenie dnia romantyczną kolację przy świecach i winie. Przewidziano także serię zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych, a wśród nich prawie godzinny seans z aromatycznym masażem w gabinecie dla par. Można również skorzystać z siłowni i urządzeń do ćwiczeń rozciągających oraz treningu wysiłkowego cardio. Pakiet idealnie dopasowano do potrzeb par, które chcą spędzić weekend we dwoje, łącząc relaks z niezapomnianymi doznaniami. Dzięki temu nawet weekendowy wyjazd powoli odpocząć.

Rozpieszczanie czy hartowanie ciała? Profesjonalnie wyposażona strefa SPA

Weekend we dwoje warto przeznaczyć na relaks, korzystając z profesjonalnie wyposażonego SPA. Przez cały dzień można spędzać czas w strefie aqua. Wspaniały basen z widokiem na las zachęca do pływania lub korzystania z hydromasażu. W zespole saun znajdziesz wiele możliwości: jest sauna fińska, infrared, sanarium z widokiem na park oraz łaźnia rzymska, natomiast w misie lodowej można schłodzić ciało i pobudzić mikrokrążenie. Kompleksowa oferta zadowoli gości, którzy chcą zahartować ciało i oczyścić organizm. Jacuzzi zewnętrzne i wewnętrzne delikatnie masuje ciało sperloną wodą w optymalnej temperaturze. To miejsce stworzone z myślą o gościach świadomych swoich potrzeb i pragnących zadbać o ciało z pomocą profesjonalistów.

Weekend we dwoje – propozycja nie do odrzucenia 

Dla zapracowanych partnerów, zmęczonych rodziców i związków z długim stażem weekend SPA we dwoje to znakomity pomysł na krótki urlop, który pozwoli odzyskać wewnętrzną równowagę. W pakiecie goście otrzymują wszystkie usługi i udogodnienia jednocześnie oraz gwarancję, że nikt i nic nie zakłóci wypoczynku. Gościnność i miła atmosfera, komfortowe pokoje, piękne widoki i seria unikalnych zabiegów regenerujących ciało to propozycja, którą warto wybrać, by zadbać o zdrowie i sprawić sobie przyjemność z bycia z ukochaną osobą. Na jakość wypoczynku wpływa również profesjonalizm obsługi. Pracownicy hotelu są życzliwi, a najlepiej świadczą o tym dobre oceny wystawiane hotelowi w serwisach rezerwacyjnych oraz liczne nagrody i wyróżnienia dla pięciogwiazdkowego hotelu w Polanicy-Zdroju.  

Artykuł sponsorowany.

Tagged with: