VIVA! x ITAKA – wyjątkowa oferta na Lato 2023

Wakacyjne propozycje stają się coraz bardziej dopasowane do rosnących wymagań turystów, którzy pragną wypoczynku w komfortowych warunkach i atrakcyjnych miejscach zgodnych z aktualnymi trendami. Dlatego warto zwrócić uwagę na nowy projekt „Viva! x Itaka”, ponieważ to wyjątkowa oferta na lato 2023.

Katalog dla osób ceniących piękno podróżowania

Biuro podróży ITAKA wespół z magazynem VIVA! przygotowało niezwykłe propozycje na wakacyjne wojaże. To 14 miejsc w różnych zakątkach świata – zarówno tych bardziej, jak i mniej znanych. Starannie wyselekcjonowane hotele pozwolą na luksusowy i bezstresowy wypoczynek. Wśród nich znajdują się obiekty nie tylko na Wyspach Kanaryjskich, Malcie, w Grecji, Włoszech, Portugalii czy Chorwacji, ale także w Stanach Zjednoczonych, Tajlandii, Kenii i kilkunastu innych ciekawych państwach. Atrakcyjnie też wyglądają oferty wycieczek objazdowych w niebanalnych miejscach np. Kanadzie, Kostaryce, Namibii czy na Wyspach Owczych. Tak jak głosi motto VIVY! – Cały ten świat!

Zindywidualizowane propozycje na wakacje 2023

Szczególnym wyróżnikiem okazują się oferty tematyczne. Osoby ceniące sobie swobodę i wypoczynek bez dzieci mogą skorzystać z pakietu „Poznajmy się”, czyli wyboru luksusowych hoteli w korzystnych cenach wyłącznie dla dorosłych. To sposób na wspólne wakacje dla grona przyjaciół lub dla singli. Na ofertę „LGBT friendly” z pewnością skuszą się pary, które chcą wypocząć w spokojnej, tolerancyjnej atmosferze.

Z kolei „Ciekawi świata” to propozycja dla obieżyświatów, którzy uwielbiają poznawać nowe miejsca, a niekoniecznie mają ochotę na duże grupy turystów. Wychodząc naprzeciw takim potrzebom w projekcie „Viva! x Itaka” znalazło się miejsce na kameralne wycieczki w grupach maksymalnie 14-osobowych. Co więcej, „Tylko dla Ciebie” to możliwość wyjazdu dla 2 osób, więc propozycja idealna dla par np. na podróż poślubną. „No limits” jest dla tych, którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez aktywności, a oferta „Wakacje pod palmami” umożliwia beztroskie plażowanie, choć nieco wzbogacone o zwiedzanie.

Wybór jest naprawdę zaskakująco bogaty. Widać, że biuro podróży dobrze przemyślało zawartość katalogu pod kątem różnorodności, korzystając z najlepszych wzorców w trendach turystycznych. Pełna oferta dostępna jest na stronie Itaki.

Tagged with: