Usuwanie tłuszczu z brzucha – najlepsze zabiegi wysmuklające

Smukły brzuch z lekko zarysowanymi mięśniami, bez zbędnego tłuszczu to marzenie każdej kobiety. Jednak w rzeczywistości wiele pań walczy z tzw. oponką i z uwagi na kompleksy, niechętnie eksponuje tę partię ciała. Jakie zabiegi medycyny estetycznej zapewniają skuteczne usuwanie tłuszczu z brzucha?

Zdaniem ekspertów z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy, Scizer HIFU, liposukcja Infradźwiękowa N.I.L. i radiofrekwencja podskórna Attiva to najlepsze metody redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic brzucha.

Spis treści:

Nieidealny brzuch, czyli skąd bierze się oponka na brzuchu?

Usuwanie tłuszczu z brzucha – Scizer HIFU

Usuwanie tłuszczu z brzucha – liposukcja infradźwiękowa N.I.L.

Usuwanie tłuszczu z brzucha – radiofrekwencja Attiva

Nieidealny brzuch, czyli skąd bierze się oponka na brzuchu?

Wiele osób zastanawia się, co sprawia, że w obrębie brzucha gromadzi się niechciana tkanka tłuszczowa? Najczęściej jest to konsekwencja:

  • złego odżywiania (diety obfitującej w cukier i tłuszcz), 
  • nadmiernego spożywania alkoholu,
  • biernego trybu życia, 
  • chronicznego stresu,
  • przyjmowania niektórych leków (np. sterydów),
  • zaburzonej pracy gospodarki hormonalnej,
  • niewysypiania się.

Nie oznacza to jednak, że musimy zaakceptować oponkę i wstydzić się wyglądu otłuszczonego, nieestetycznego brzucha. Oto nowoczesne i skuteczne procedury zabiegowe, które pozwalają usunąć tłuszcz z brzucha i cieszyć się atrakcyjnym, odmienionym ciałem.

Usuwanie tłuszczu z brzucha – Scizer HIFU

Kobiety, które są zainteresowane usuwaniem tłuszczu z brzucha mogą spróbować zabiegu Scizer, który wykorzystuje innowacyjną technologię skoncentrowanych ultradźwięków HIFU. Specjalne głowice wspomagane skanerem, działają na głębokości 13 mm, redukując tkankę tłuszczową z problematycznego rejonu. Dzięki systemowi chłodzenia zabieg Scizer jest naprawdę komfortowy dla pacjentki. Możemy więc wysmuklić brzuch bez bólu i cierpienia. Co ważne, wystarczy już jedna sesja zabiegowa, by pozbyć się lokalnych depozytów tłuszczu i podnieść samoocenę. Jak usunąć tłuszcz brzucha innym sposobem? 

Usuwanie tłuszczu z brzucha – liposukcja infradźwiękowa N.I.L.

Fantastyczne rezultaty daje też nutacyjna liposukcja infradźwiękowa N.I.L. Na czym polega ten zabieg? Specjalna, opatentowana, pneumatyczna głowica LIPOMATIC wprawia kaniulę w unikalny ruch 3D. W ten sposób lekarz może rozbijać grudki tkanki tłuszczowej i precyzyjnie odsysać materiał. Zawsze przed zabiegiem pacjentka otrzymuje znieczulenie miejscowe, tak więc liposukcja nutacyjna jest komfortową i bezbolesną procedurą. Warto podkreślić, że liposukcja infradźwiękowa nie pozostawia nieestetycznych nierówności na skórze, efekt jest bardzo naturalny. Co więcej, możemy wszczepić odessaną tkankę tłuszczową w inne partie ciała, np. biust, poprawiając jego objętość.

Usuwanie tłuszczu z brzucha – radiofrekwencja Attiva

Ostatnim sposobem usuwania tłuszczu z brzucha jest radiofrekwencja  podskórna Attiva. Procedura ta wykorzystuje fale radiowe, które najlepiej sprawdzają się do niwelowania niewielkich depozytów tkanki tłuszczowej, przy okazji rozwiązując problem wiotkości skóry na brzuchu, przywracając jej jędrność.

Na koniec należy zaznaczyć, że jeśli chcemy cieszyć się efektami terapeutycznymi powyższych zabiegów przez lata, musimy prowadzić aktywny i zdrowy tryb życia. Objadając się słodyczami, jedzeniem typu fast food i unikając sportu, zniweczymy wysiłki specjalistów medycyny estetycznej. Tylko zbilansowana dieta, dbanie o higienę snu i regularna aktywność fizyczna pozwolą nam cieszyć się atrakcyjny, smukłym brzuchem, a oponka będzie tylko odległym wspomnieniem.

Chcesz pozbyć się nadmiernie nagromadzonego tłuszczu z okolic brzucha i zapomnieć o wieloletnich kompleksach na tym tle? Więcej informacji na temat najskuteczniejszych zabiegów wyszczuplających znajdziesz na stronie internetowej: https://bienkowscyclinic.pl

Tagged with: