Transport mebli – jak go zorganizować?

Twoja przeprowadzka zbliża się wielkimi krokami? Oczami wyobraźni widzisz siebie już w nowym mieszkaniu, ale sen z powiek spędza Ci wizja przewiezienia wszystkich rzeczy do nowego lokum? Meble są elementami wyposażenia, które najtrudniej przetransportować. Część z nich możemy rozkręcić i poprzenosić w mniejszych fragmentach. Niektóre musimy natomiast przenieść w całości. Zarówno samo zabezpieczenie na czas transportu, jak i przeniesienie i przewóz jest nie lada wyzwaniem. Zależy nam w końcu nie tylko na odhaczeniu zadania, ale na tym, aby meble w całości dotarły do nowego miejsca, bez żadnych otarć czy uszkodzeń.

Wyzwaniem jest również samo przeniesienie mebli, zwłaszcza przez wąskie korytarze czy klatki schodowe. Musimy zadbać zarówno o bezpieczeństwo samych mebli jak i ścian oraz podłóg w miejscach, w których je przenosimy. Zarysowania ścian czy barierek nie jest niczym rzadkim. Koszty związane z naprawą uszkodzonych mebli, albo zarysowanych podłóg, ścian czy barierek nie są małe. Jeśli chcesz zadbać o bezpieczny przewóz mebli oraz innych rzeczy, uzyskać pomoc w przeniesieniu wszystkich przedmiotów i zabezpieczeniu ich na czas transportu, a także rozpakowaniu ich w miejscu docelowym, to świetną decyzją jest skorzystanie z pomocy profesjonalistów z Fortis. Fachowcy doskonale wiedzą jak zająć się Twoimi meblami, aby całe i nieuszkodzone dotarły do nowego mieszkania. Zadbają również o zabezpieczenie miejsc newralgicznych, które mogą zostać uszkodzone w czasie przenoszenia wysokogabarytowych przedmiotów. Odwiedź https://fortis-przeprowadzki.pl/uslugi/transport-mebli i dowiedz się więcej!

Transport mebli między miastami, w obrębie miasta, a także za granicę!

Fortis to firma, która nie boi się wyzwań, gwarantuje bezpieczne przewozy mebli, telewizora, fortepianu i wielu innych przedmiotów. Powierzenie transportu swoich rzeczy specjalistom, którzy zajmują się tym na co dzień i przeprowadzili już setki podobnych zleceń, gwarantuje zadowolenie z usług.

Zastanawiasz się ile kosztuje transport mebli? Fortis oferuje darmową wycenę swoich usług oraz stały kontakt z fachowcem, który odpowiednio poprowadzi Cię przez wszystkie etapy przeprowadzki. Opracuje dla Ciebie indywidualny plan organizacji Twojej relokacji, zadba o odpowiednie zabezpieczenie wszystkich mebli. I co nie mniej istotne – zadba o porządek po przeprowadzeniu całego procesu!

Transport mebli z wniesieniem w Twojej okolicy

Oferta Fortis obejmuje między innymi Łódź, Warszawę, Wrocław, Poznań i wiele innych miast oraz wsi. Aby dowiedzieć się, czy firma działa w Twoim rejonie skontaktuj się z przedstawicielem firmy! Jeśli chcesz ograniczyć sobie nerwów i stresu związanego zarówno z samą organizacją, jak i zabezpieczaniem, przenoszeniem oraz przewożeniem mebli, to oferta Fortis z siedzibą w Łodzi przy ulicy Okopowej 70/106 powinna Cię zainteresować!

Tagged with: