Toaletka z lustrem LED – świetny sposób na oświetlenie toaletki

Toaletka z lustrem LED pełni idealnie swoją funkcję. Toaletka bez oświetlenia jest bezużyteczna. Nie wystarczy w tym przypadku zwykła sufitowa lampa. Światło rozproszone będzie za słabe do wykonania makijażu perfekcyjnego. Jakie zatem najlepiej wybrać oświetlenie do toaletki? Poniżej znajduje się kilka propozycji.

O czym musimy pamiętać?

W jaki sposób oświetlić toaletkę? Przede wszystkim musimy pamiętać o barwie światła. Najlepsza będzie lampa, która będzie emitowała światło zbliżone bardzo do światła dziennego. Do makijażu takowa barwa się sprawdza najlepiej. Oznacza to, że powinnyśmy się zdecydować na żarówki, które dają światło o barwie chłodnej. Lampy znajdować się powinny na wysokości twarzy osoby, która siedzi przed lustrem, dlatego też oświetlenie górne nad toaletką w przypadku tym zupełnie nie zda swojego egzaminu. Lampy do makijażu, które oświetlają toaletkę usytuowane powinny być wokół lustra czy też w sposób równoległy po jego obu stronach.

Nowoczesne oświetlenie toaletki

Toaletka z lustrem LED to naprawdę świetny wybór. Możemy się zdecydować na proste w formie, ale niezwykle efektowne oświetlenie w delikatnej formie ramki wokół lustra. Jest to bardziej subtelna oraz dyskretna forma oświetlenia niż lampki hollywoodzkie, która pomimo to świetnie nadal pełni swoją funkcję. Decydując się na oświetlenie tego rodzaju, możemy kupić od razu lustrom, które posiada lampę wbudowaną lub też dokupić sobie specjalną taśmę czy też listwę LED do swoje toaletki.

Oświetlenie LED tego rodzaju jest bardzo uniwersalne oraz się sprawdzi w zasadzie w każdym wnętrzu. Wykorzystajmy takowe oświetlenie w aranżacjach w nowoczesnym stylu, industrialnym klasycznym czy też skandynawskim.

Kinkiety do toaletki

Niezwykle popularnym oraz bardzo często wykorzystywanym rozwiązaniem są popularne kinkiety do toaletki. Są to lampy ścienne, które zawieszane są na wysokości lustra. Takowe rozmieszczenie źródeł światła gwarantuje nam, że twarz będzie dokładnie oświetlona oraz także równo. Makijaż będzie wyglądał bardzo dobrze nie tylko w domowym zaciszu, ale także w pełnym słońcu.

A jakie kinkiety powinniśmy wybrać? Postawmy na takie, które oddawać będą sporo światła. Te bardzo grubymi abażurami, dające przytulne oraz nastrojowe światło zostawmy sobie chociażby do salonu. Światło w toaletce powinno być jasne, jak i także dosyć intensywne. A jak z wyglądem kinkietów? Tutaj możemy już szaleć do woli. Jeśli nasze wnętrze jest urządzone w industrialnym stylu, to wybierzmy lampy czarne z żarówkami odsłoniętymi. Jeśli zaś wolimy styl glamour, to powieśmy te złote z kryształami błyszczącymi.