Toaletka Ikea – którą wybrać romantyczną a może nowoczesną?

Toaletka Ikea jest meblem, który na pewno pozwoli nam stworzyć bardzo urokliwy kącik na kosmetyki oraz innego rodzaju bibeloty kobiece. Dzięki toaletce możemy wykonywać makijaż codzienny w oświetleniu możliwie najlepszym, a do tego nasze przybory nie będą zajmowały miejsca w naszej łazience. Może także spełniać funkcję wygodnego biura, przy którym będziemy mogli załatwić sprawy bieżące. Toaletka romantyczna z wygiętymi nóżkami to dobry wybór, ale warto także zapoznać się z toaletką nowoczesną w bardzo prostej formie. Wybierzmy model idealny.

W jakim wnętrzu sprawdzi się toaletka?

Wiemy doskonale, że jasne meble pasują do bardzo wiele różnego rodzaju aranżacji. Biała toaletka Ikea sprawdzi się zarówno we wnętrzu skandynawskim, w otoczeniu pasteli delikatnych, jak i także w mieszkaniach minimalistycznych – w sąsiedztwie kontrastowej czerni czy też szarości. Ważne jest to, aby toaletka miała takową formę, która stworzy harmonijne oraz spójne połączenie z meblami pozostałymi.

Do wyboru mamy białe toaletki o linii prostej, które doskonale się sprawdzą w pomieszczeniach nowoczesnych – na przykład w pokoju dziennym czy też w sypialni. Jest to mebel bardzo uniwersalny, który da się szybko zamienić w biurko praktyczne. Możemy także się zdecydować na toaletkę w bardziej delikatnym oraz subtelnym charakterze. Jasne kolory rozświetlają dodatkowo wnętrze oraz sprawiają, że meble w odsłonie jasnej wydają się lżejsze. Toaletka ta sprawdzi się szczególnie na mniejszym metrażu, który wymaga wyważenia odpowiedniego świateł oraz barw.

Klasyka w romantycznym wydaniu

Toaletka romantyczna jest spełnieniem marzeń dziewczęcych o przestrzeni własnej do makijażu. Duże oraz okrągłe lustro, małe i wygięte lustro, bardzo wdzięczne szufladki, które pozwalają stworzyć kącik, gdzie możemy mieć dosłownie tylko czas dla siebie. Toaletka ta sprawdzi się w pokoju należącym do romantyczki, gdzie królują jasne kolory oraz klasyczny styl. Barwy pastelowe oraz meble drewniane i rustykalne będą otoczeniem odpowiednim dla toaletki tej. Na tle pomieszczenia bardzo nowoczesnego mogłaby wyglądać na jakiś przypadkowy oraz nieprzemyślany element naszego wnętrza.

Możemy zdecydować się na kolor biały czy też szary. Szuflady praktyczne pomagają na utrzymanie porządku oraz także szybko odnaleźć kosmetyk odpowiedni, co im daje zdecydowaną przewagę nad popularnymi kosmetyczkami, które są czasem prawdziwy przekleństwem, gdy mamy na poranny makijaż jedynie kwadrans.

Na pewno będziemy zadowolone z takiej decyzji.