Tatuaże na stopie dla dziewczyn – seksowne i kobiece wzory

W dzisiejszych czasach tatuaże są niezwykle popularne. Znowu wróciła moda zarówno na tatuaże czarne, kolorowe, jak i także na tatuaże białe. Jak widzimy mamy szeroki wybór wzorów. Osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tatuażami szukają miejsca mniej widocznego (przynajmniej na pierwszy tatuaż). Dużą popularnością cieszą się tatuaże na stopie dla dziewczyn.

Bolące miejsce

Zanim ucieszymy, że tatuaże na stopie dla dziewczyn to rzeczywiście dobry pomysł na pierwszy tatuaż, to wiedzmy, że jest to miejsce bardzo bolesne. Stopa uważana jest za miejsce, w którym tatuaże szczególnie są bolesne. Oczywiście wszystko zależy od naszego progu bólu, ale nawet mężczyźni wymiękają. Jednocześnie należy zaznaczyć, że dziewczyny i kobiety są bardziej odporne na ból. Wiele kobiet porównuje ból przy tatuowaniu bolących miejsc nawet do porodu.

Jaki wybrać wzór?

Zanim zaczniemy wybierać wzór idealny dla siebie, to znajdźmy studio tatuażu, które jest fachowcem w tym co robi. Nie powinno to być nowe studio. Raczej stawiamy na sprawdzone miejsce z doświadczonymi tatuatorami, którzy tworzą prawdziwe dzieła sztuki. Nie zwracajmy w tym wypadku na cenę. Najgorsze co możemy zrobić to wybór najtańszego studia tatuażu.

Powinniśmy sprawdzić dokładne portfolio danego studia i danego artysty. Następnie postawmy na zapoznanie się z opiniami. Jeśli klienci są zadowoleni i wystawiają pochlebne opinie, to nie ma co się dłużej zastanawiać. Na pewno nasza skóra będzie w dobrych rękach.

Na sam koniec omówmy sobie wzory. Wzorów jest w zasadzie nieograniczona ilość. Ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Wiele osób mówi, że wzory powinny być przemyślane i powinny coś oznaczać. Jednak wśród nas są także zwolennicy przypadkowych tatuaży.

Każdy wzór musi być dokładnie opracowany. Artysta musi zadbać o absolutnie każdy szczegół. Cienie, kolory oraz proporcjonalne rozmiary to absolutna podstawa. Gdy wybieramy sobie wzór na stopę, który zawiera masę szczegółów, to tatuator powinien nam zwrócić uwagę, że wzór musi być nieco większy. Oczywiście decyzja jest po naszej stronie, ale tatuator musi przewidzieć co będzie wyglądało przepięknie, a co raczej nam się nie spodoba. Musimy mieć zaufanie do osoby tatuującej. W innym wypadku będziemy podczas wykonywania tatuażu znacznie zestresowane. Pokuśmy się także o wybór artysty, który pracuje w stylu nam odpowiadającym. Wówczas będziemy już mogły spać spokojnie. Wystarczy, że przeżyjemy nieco bólu i będziemy mogły się cieszyć przepiękną ozdobę na naszym ciele.