Tatuaż napisy na nadgarstku – czy to dobry pomysł?

Kobiety często stawiają na tatuaż napisy na nadgarstku. Są to przeważnie niewielkie sentencje. Panowie w tym miejscu raczej wybierają znacznie większe tatuaże. Jednak wiele osób ma dylemat czy tatuaż w tym miejscu to dobry pomysł? Sprawdźmy to.

Czy tatuaż wykonywany na nadgarstku jest bolesny?

Tatuaż napisy na nadgarstku ma masę zalet. Przede wszystkim nie musimy się obawiać czy nasz tatuaż będzie akceptowany w miejscu naszej pracy. Śmiało możemy swój tatuaż zakryć bransoletką czy też zegarkiem. Jest on jednocześnie na tyle widoczny, że możemy śmiało się szeroko chwalić swoim nowym nabytkiem. Zdecydowanie podkreśli on naszą osobowość.

Jednak wiele osób zastanawia się czy tatuaż w tym miejscu będziemy bolesny? Tak naprawdę jednoznacznie na to pytanie nie możemy odpowiedzieć. Są wśród nas osoby, które miejsce to uważają za najmniej bolesne. Jest to już kwestia jak najbardziej indywidualna. Jeśli się zdecydujemy na niewielki oraz na subtelny tatuaż w tymże miejscu, na przykład kontury czy też wspomniany już napis, to ból jak najbardziej będzie do zniesienia. Może być także tak, że w ogóle go nie odczujemy. Dlatego właśnie nadgarstek jest świetnym wyborem na pierwszą dziarę, aby móc się oswoić, z czym konkretnie mamy do czynienia.

Czy warto się zdecydować na taki tatuaż?

Nadgarstek jest naprawdę świetnym miejscem na tatuaż. Szczególnie dla osób, które nie przepadają za dużymi oraz krzykliwymi wzorami. Tatuaże delikatne na nadgarstku wyglądają niesamowicie delikatnie oraz kobieco. Dlatego też okażą się one dyskretną ozdobą dłoni. W razie pojawiającej się potrzeby możemy je zakryć w bardzo łatwy sposób, na przykład poprzez zakrycie biżuterią czy też wystarczy założyć po prostu bluzkę bądź też koszulę z długim rękawkiem.

Poza tym, że decydując się na tatuaż musimy wybrać dobrego tatuatora, to musimy także wybrać idealny dla siebie wzór, który jakby nie było pozostanie z nami do końca życia. Na pewno najczęściej na nadgarstku wykonuje się napisy, ale także symbole. Może to być chociażby znak nieskończoności, lecące ptaszki, imiona, strzałki czy też diamenty. Oczywiście są to tylko i wyłącznie luźne propozycje. Wiele osób wykonujących tatuaże mówi jasno, aby nie robić tatuaży jedynie ze względu na modę. Wiemy przecież, że moda przemija. Czasami w ten sposób mamy taki sam tatuaż jak pół naszego miasta. Nie jest to fajna sytuacja. Wymyślmy dla siebie oryginalny tatuaż, który po pierwsze nam się podoba, a po drugie ma jakieś dla nas znacznie. Wówczas będzie to strzał w dziesiątkę.