Tatuaż między piersiami to prawdziwy hit

Tatuaż między piersiami jest stosunkowo nowym trendem. Zyskuje cały czas na swojej popularności. Tatuaż w tym miejscu na co dzień nie jest widoczny, a szerszej publiczności pokazujemy go jedynie podczas letniego sezonu. Dzięki tatuażowi takiemu, możemy spełnić marzenie o wytatuowanym ciele, ale w miejscu, w którym nie będziemy się nim obnosić.

Miejsce zarezerwowane kobietom

Tatuaż między piersiami to miejsce, które jest zarezerwowane dla kobiet. Tatuaże te są bardzo dyskretne, a dla szerszej publiczności jedynie są widoczne w sezonie letnim, gdy zakładamy bikini. Moda na takie tatuaże rozwija się razem z noszeniem ich przez gwiazdy ekranu. Jednak tatuaże te są już znane od stuleci. Szczególnie popularne było ich wykonywanie henną. Jest to tymczasowy barwnik skóry. Tatuaż z naturalnej henny jest świetnym wstępem do wykonania tatuażu prawdziwego między biustem. Dzięki niemy możemy sprawdzić czy dany wzór i dane miejsce tatuowania rzeczywiście nam się podoba.

Gdy decydujemy się już na prawdziwy tatuaż, to musimy wiedzieć, że niestety tatuaż między piersiami bardzo boli. Jest to miejsce niezwykle wrażliwe. Musimy mieć świadomość, że bólu raczej nie będziemy w stanie uniknąć. W miejscu pomiędzy piersiami, praktycznie w ogóle nie ma tkanki tłuszczowej. Dlatego też ból jest dosyć dotkliwy.

Jaki wzór wybrać na tatuaż pomiędzy piersiami?

Wzór, który wybierzemy powinien być dokładnie przemyślany. Wiedzmy, że tatuaż pozostanie z nami na całe życie. Niby nie jest dla innych widoczny, ale my będziemy widziały go codziennie. Na pewno wzór tatuażu pod biustem pasować powinien do danej osoby, jej charaktery, tego co lubi, jak i także tego o czym marzy. Tatuaż ten powinien się kojarzyć z kobiecością oraz także z cechami, które się wiążą z nią. Dzięki temu tatuaż kobiecy jest bardziej subtelny od tatuażu męskiego. Jest to bardzo oryginalna ozdoba. Wzory tatuaży między piersiami są najczęściej poziome i obejmują także przestrzeń pod biustem. Na pewno świetnie się tutaj sprawdzą wzory kwiatowe. Pod biustem genialnie sprawdzi się lotos, który będzie ozdobiony delikatnie łańcuszkami. Świetnie także sprawdzają się motywy kwiatowe z listkami czy też z łodygami wijącymi się. Możliwości tak naprawdę jest cała masa. Musimy przemyśleć dokładnie, czego konkretnie chcemy i poszukajmy pewnych inspiracji w sieci. Możemy także skonsultować się z tatuatorem, który jak nikt inny doradzi nam jakiś fajny motyw i specjalnie dla nas przygotuje wzór. Jest to dobre podejście, ponieważ nikt inny nie zna się na doborze wzorów jak on właśnie.