Stylowe AGD do kuchennych wnętrz. Poznaj nowości w ofercie marki Kernau

Okapy w modnych kolorach, baterie stanowiące idealną parę dla zlewozmywaków, czajniki w niespotykanych dotąd odcieniach i wyjątkowe odkurzacze pionowe – wszystko to w najnowszej ofercie polskiej marki Kernau. Poznajcie szczegóły i zainspirujcie się do tworzenia pięknych wnętrz!

Komfortowe gotowanie w pięknej kuchni

Stylowy okap to sprzęt, który tak naprawdę w naszej kuchennej aranżacji może grać pierwsze skrzypce. Połączenie czerni ze złotem doda jej elegancji i prawdziwego szyku. Wystarczy do swojej kuchni zaprosić jeden z dwóch modeli z nowej oferty Kernau: okap KCH 0860 B Gold lub KCH 0890 B Gold.

Okap wyspowy
KCH 0440 GOLD ISLAND

Poza atutami wizualnymi nie brakuje im funkcjonalnych rozwiązań: oferują cztery stopnie pracy wentylatora, w tym tryb Turbo z wydajnością na poziomie 690 m3/h, wyposażone są w oświetlenie LED, a ich pracą sterować można przy pomocy pilota lub gestów.

Jeżeli jednak w naszej wymarzonej kuchni pojawić ma się okap w kształcie tuby, również możemy liczyć na moc propozycji od marki Kernau.

Okapy przyścienne KCH 0440 Gold i KCH 0440 Copper w kolorze złota i miedzi oczarują swoim niespotykanym designem i skutecznie zadbają o wygodę podczas przygotowywania naszych ulubionych potraw. Ich wydajność w trybie turbo to ponad 700 m3/h. Świetnie zatem sprawdzą się również w dużych, otwartych kuchniach.

A co do kuchni z wyspą? Marka Kernau wśród nowości ma dla nas trzy opcje: czarno-zloty okap w kształcie odwróconej litery T: KCH 0890 B Gold Island oraz dwa okapy-tuby: KCH 0440 Gold Island oraz KCH 0440 Copper Island w znanych nam już odcieniach złota i miedzi.

Okap wyspowy
KCH 0890 B GOLD ISLAND

Luksusowa strefa zmywania

Elegancja to nie tylko czerń. Zobaczcie, jak efektownie może prezentować się strefa zmywania, w której królują zlewozmywaki Kernau KSS U 61.1 1B SS w odcieniach Gun Metal, Copper oraz Gold. Pod ich kolor możemy dobrać sitka odpływowe: KS – SS 1B Gold Nano, Gun Metal Nano, Rose Copper Nano oraz dozowniki:  KSD 03 Gold, Gun Metal i Copper. To produkty, których powierzchnię pokrywa specjalna powłoka PVD, podnosząca ich odporność na uszkodzenia, a ich wykończeniu dodająca niesamowitej głębi.

Do kuchni, w których dominować ma szlachetna elegancja idealnym wyborem będą nowe baterie Kernau: KWT 35 Gold Nano lub Matt Black – ze stałą wylewką oraz KWT 39 Elastic Gold Nano i KWT 39 Elastic Matt Black – z wylewką elastyczną.

Czajniki w wyjątkowych barwach

Czajniki elektryczne Kernau KSK 101 możemy kupić w trzech niespotykanych kolorach Gun Metal, Silver i Champagne. Ich pojemność to 1 l, stąd też doskonale nadawać będą się także do niewielkich pomieszczeń kuchennych, jednocześnie zapewniając nam możliwość przygotowania ciepłego napoju nawet dla 4-5 osób. Szybkie i efektywne gotowanie wody zapewnia płaska grzałka, a o bezpieczeństwo użytkownika dba potrójna obudowa, która nie nagrzewa się z zewnątrz.

Czajnik elektryczny
KSK 101 CHAMPAGNE

Błyskawiczne odkurzanie w światowym stylu

Odkurzacze pionowe to totalna nowość w ofercie polskiej marki Kernau. Staranne odkurzanie nie wymaga już wielkiego wysiłku, zwłaszcza jeżeli zdecydujemy się na model KVCU 300 z systemem Flexible, dzięki któremu rurę odkurzacza – w razie konieczności – można odpowiednio wygiąć, by odkurzaczem łatwo dotrzeć chociażby pod kanapę. Zarówno ten model, jak i KVCU 100 to urządzenia 2 w 1, łączące w sobie funkcje odkurzaczy pionowych i ręcznych.

Odkurzacz pionowy
KVCU 100

Pełną ofertę Kernau znajdziesz w oficjalnym sklepie internetowym marki: kernau.com.

Tagged with: