Ślubna sukienka syrena – co powinniśmy wiedzieć o tym fasonie?

Sukienka syrena jest jednym z najpopularniejszych rodzajów ślubnych sukien. Nazywana jest także rybką. Jest uznawana nie bez powodu za najbardziej kobiecy fason pośród kreacji ślubnych.. Suknia ta podkreśla doskonale biodra oraz nadaje sylwetce kształtów kobiecych. Dla kogo taka suknia będzie możliwie najlepszym wyborem? Przekonajmy się.

Cechy charakterystyczne sukni ślubnej syrenki

Sukienka syrena niewątpliwie jest bardzo oryginalnym oraz niezwykle kobiecym fasonem kreacji ślubnej. Dzięki budowie swojej podkreśla doskonale damską sylwetkę, uwydatnia także niesamowicie zgrabne uda oraz także szczupłą talię. Gorset obcisły pozwala nam wymodelować idealnie biust zgrabny oraz także podkreślić figurę idealną kobiety noszącej ją. Suknia syrena jest doskonałym wyborem dla zgrabnych oraz także szczupłych kobiet, które mają w planach biust. Dzięki tej sukience uwydatnimy swoje kształty idealne jeszcze bardziej.

Suknia ślubna w fasonie syrenki posiada zbudowaną charakterystycznie spódnicę, która tworzy zwykle jedną całość harmonijną z częścią górną kreacji. Dół sukienki jest obcisły oraz przylegający ściśle w biodrach, jak i także w pośladach. W sposób niesamowicie charakterystyczny rozszerza się płynnie ku dołowi. W ten sposób tworzy ozdobą najbardziej część kreacji. Często sukienka ta kończy się długim oraz eleganckim trenem. Górę sukienki ślubnej tworzy zazwyczaj gorset obcisły, który posiadać może dekolt głęboki czy też występować w wersji zabudowanej całkowicie.

Która kobieta będzie dobrze wyglądała w tej sukience?

Suknia ślubna o fasonie rybki jest piękną, elegancką, jak i także oryginalną kreacją. Wspaniale się prezentuje w magazynach ślubnej mody, jak i także na pokazach mody. W bardzo wielu przypadkach czas pryska niestety w chwili jej przymierzenia. Suknia syrenka nie nadaje się niestety dla każdej kobiety. Po tę sukienkę sięgać powinny jedynie kobiety o zrównoważonej, jak i także nienagannej sylwetce. Aby wyglądać dobrze w tym fasonie jakże wymagającym należy posiadać zaokrąglone oraz zgrabne biodra, ładny dekolt oraz także wcięcie w talii. Jest to wręcz znakomity wybór dla kobiet o figurze modelowej klepsydry w pośladkami wypukłymi, biustem okrągłym w rozmiarze średnim czy też płaskim brzuchem.

Na pewno uda nam się dobrać sukienkę idealna. Jeśli wiemy, że w syrence nie będziemy wyglądały zbyt dobrze, to nie upierajmy się przy tym wyborze. Jest to jednak sukienka wymagająca, która może się okazać dla nas niestety przysłowiowym „strzałem w kolano”. Zapamiętajmy sobie to.