Rewelacyjne stoliki i ławy do każdego mieszkania. Obłędny dodatek do każdej przestrzeni!

Niezależnie od tego, czy jesteś salonową lwicą, czy cenisz sobie kameralne spotkania przy małej czarnej (chociaż niekoniecznie w takowej), Twój salon- niezależnie od gabarytów- winien łączyć w sobie elementy spójne z jego wystrojem. I rezonować z Twoim nastrojem, a najlepiej go poprawiać. A gdy ciemniejsze nad Twą głową zawisną chwilowo chmury, usiądź wygodnie, zawiń się w ciepły koc i wyłóż kawę na ławę (albo kakao). Najlepiej na jedną z tych, które Ci oferujemy- a wybór mamy szeroki. Szerszy, niż niektóre horyzonty… Pozwól sobie na spojrzenie z nieco innej perspektywy!

Proste… niczym drut?

Powiadają, że proste rozwiązania są najlepsze, a już zwłaszcza te proste niczym drut. A co jeśli tych drutów jest więcej niż jeden? Wówczas powstaje ciekawa, pełna finezji kompozycja, która przeniesie Cię w modernistyczny świat nawiedzony samym Le Corbusierem! Druciana pajęczyna zwieńczona laminowanym, okrągłym blatem zahipnotyzuje Cię, a pojemny kosz (o ile nie będzie służyć jako pojemnik, bo i taką funkcję może z powodzeniem przyjąć) wpisze się w każdy rodzaj wnętrza. Na tych drutach, co prawda, szalika nie zrobisz, ale z pewnością nasze druciane stoliki kawowe pobudzą Twoją kreatywność… podpowiada Edyta Marzec- specjalista ds. wyposażenia wnętrz e-sklepu meblowego Remodi. Stawiamy na nietuzinkowy design w połączeniu z najwyższej jakości materiałami, aby każda chwila spędzona przy naszych stolikach kawowych stała się niezapomnianą i nie uleciała, jak inne w ciągu dnia.

Klasyka, ale bez powiewu nudy!

A może wolisz klasykę, ale tę nieco dalszą od szkolnych lektur? Otuloną powiewem nowoczesności, o kształtach zdecydowanych i twardych, acz jednocześnie zachowujących lekkość i artystyczny kunszt? Mamy dla Ciebie ławy, na których wszystkie wypite kawy z przyjaciółmi i rodziną zapadną w pamięć równie solidnie, co materiały, z których są wykonane! Ławy, których uniwersalny kształt, choć podkręcony detalami, przykują uwagę i staną się przystankiem w codzienności!

Twoje wnętrze niech podąża… za Tobą!

Jeśli masz drobny problem z usiedzeniem w miejscu i lubisz, gdy otoczenie podąża za Tobą, to my wychodzimy Tobie naprzeciw! Z naszymi mobilnymi stolikami możesz przewozić swój osobisty komputer w dowolny kąt mieszkania (co, skądinąd, stanowi doskonałe rozwiązanie, jeśli pracujesz zdalnie, a wokół Ciebie kręcą się dzieci. Albo partner, tudzież mąż… Niepotrzebne skreślić) i cieszyć się komfortem pracy.

A może absolutne minimum?

Lubisz minimalizm, a każdy dodatkowy element drażni Twoje poczucie estetyki? Sprawdź nasze absolutnie minimalistyczne stoliki kawowe, które nie tylko nie zagracą Twojej przestrzeni, nie rzucą się nadto w Twe oczy i nie znajdziesz ich elementów palcem u stopy w środku nocy, ale przede wszystkim będą stanowić niezwykle funkcjonalny (i elegancki) dodatek.

Jeśli chcesz rezonować z naturą…

Jesteś fanką organicznych kształtów, a Twoja natura jest bliska… naturze? Czyż nie nabierze dodatkowej nuty romantyzmu aromatyczny bukiet ciętych kwiatów w wazonie, postawiony na falującym blacie? Sprawdź nasze ławy o nietypowym, opływowym kształcie, zasiądź przy stoliku i… odpłyń w marzenia!

Tagged with: