Popielaty blond farby – jak uzyskać kolor idealny?

Popielaty blond farby cieszą się ogromną popularnością. Kolor ten od wielu lat nie przestają zachwycać miłośniczki trendów oraz mody. Popielaty blond może mieć sporo odcieni, a na dodatek pasuje do absolutnie do bardzo wielu typów urody. Wiele kobiet (i mężczyzn) ma problem z tym jak uzyskać taki kolor oraz komu będzie pasował najbardziej?

Cóż to za kolor?

Popielaty blond farby od wielu, wielu lat podbijają serca wielu osób. A co to jest za kolor? Popielaty blond (jak wskazuje nam sama nazwa), jest to jasny czy też ciemny blond, ale o chłodnym odcieniu. Ma on cały szereg wariantów. Możemy zdecydować się na bardzo jasny blond, a nawet na blond niemal siwy. Dzięki temu właśnie masa kobiet z powodzeniem jakiś ciekawy odcień wybierze dla siebie. Popielaty blond od bardzo wielu sezonów jest modny i tym samym decyduje się na niego coraz to więcej kobiet.

A komu taki kolor pasuje? Sprawdźmy. Tak naprawdę mamy tutaj cały szereg możliwości. Popielaty blond pasuje do bardzo wielu typów urody. Śmiało mogą się na niego decydować blondynki, ale także sztynki oraz brunetki. Zdecydowanie najbardziej pasuje kobietom, które posiadają jasną karnację. Uroda typowo słowiańska w połączeniu z blondem popielatym jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Blond platynowy ukryje idealnie siwe włosy i nie będzie na nim widać żadnych odrostów. To także taki kolor włosy, który jest w stanie odciągnąć uwagę od wszelkie niedoskonałości na naszej twarzy.

Jak osiągnąć popielaty blond?

Wiemy już, że popielaty blond wyróżnia się dosyć chłodnym odcieniem. Powinnyśmy mieć świadomość, że w domu dosyć trudno go uzyskać. Takowa koloryzacja wymaga na pewno wizyty u specjalisty. Dobry fryzjer rozjaśni odpowiednio nasze włosy albo też pozbędzie się odcieni ciepłych z naszej głowy, jeśli tylko takowe dominowały wcześniej u nas. Pamiętajmy także, że każdorazowe rozjaśnienie włosów przeprowadzone powinno być pod okiem specjalisty, ponieważ nieprofesjonalnie zrobione może zniszczyć nasze włosy.

Czy o czymś jeszcze powinnyśmy pamiętać? Na pewno musimy mieć świadomość tego, że jeśli wcześniej farbowałyśmy włosy często czy też na jakiś ciemniejszy kolor, to jego zdjęcie nie będzie zbyt proste. Bardzo prawdopodobne, że będziemy musiały się poddać koloryzacji włosów i to kilkukrotnej. W przypadku koloryzacji tym bardziej ważne jest doświadczenie fryzjera. Jeden mały błąd może spowodować naprawdę poważne konsekwencje jeśli chodzi o stan naszych włosów. Jest to niezmiernie ważne. Musimy podjąć dobrą decyzję, aby nie było rozczarowań.