Panterka powróciła – oferta bluzeczki w panterkę robi wrażenie

Bez wątpienia panterka jest jednym z najbardziej popularnych zwierzęcych motywów. Chętnie po panterkę sięgają najlepsi projektanci. Obecnie na nowo panterka powraca do łask. Warto zakupić sobie chociażby bluzeczki w panterkę.

Panterka nie taka nowa

Czy wiesz, że Christian Dior print panterki wprowadził już w roku 1974? Wykorzystany został on wówczas w wieczorowych sukienkach. Była to zupełna nowość w świecie mody. Swój triumf największy panterka jednak przeżywała w latach sześćdziesiątych, ale w szafach naszych pozostała do dzisiaj. Ubrania panterkę dodadzą nam sporego charaktery. Najlepiej panterkę zestawić w kolorze czarnym. Tenże deseń prezentuje się świetnie także w rockowym wydaniu z botkami motocyklowymi.

Bardzo dużą popularnością cieszy się płaszcz w panterkę. Jest to świetne rozwiązanie dla kobiet, które uwielbiają eksperymentować z modą oraz także bawić się trendami najnowszymi. Takowy płaszcz będzie pasował do stylizacji prostych, dodając im mocnego charaktery. Możemy go łączyć zarówno ze sportowymi, jak i także eleganckimi zestawami. Zamiast płaszcza wybrać możemy także świetną kurtkę w panterkę. Będziemy mogło nosić ją na co dzień w połączeniu z botkami czy też ze sportowym obuwiem.

Sukienki i bluzeczki w panterkę

Sukienka w panterkę pasuje kobietom w zasadzie o każdym typie urody. Dlatego też niezależnie od tego, czy jesteśmy blondynkami czy też brunetkami, w taką sukienką warto się na pewno zaopatrzyć. Pomimo, że motywy zwierzęce przez długi czas były kojarzone z kiczem, to można się wystylizować w taki sposób, aby wyglądać z klasą oraz elegancko. Sukienki w panterkę szczególnie ze zwiewnych oraz półprzeźroczystych materiałów, o krojach kobiecych, przystrojone falbankami oraz kilkuwarstwowe.

Bluzeczki w panterkę są opcją idealną dla kobiet, które w swoich stylizacjach wolą akcenty delikatne z motywami zwierzęcymi. Z czym jednak powinnyśmy łączyć panterkę? W casualowym wydaniu będziemy wyglądały świetnie z denimem. Możemy wybrać do panterki jeansy w typie boyfriend czy też spódniczkę. Wzór panterki wygląda także świetnie ze skórą, dlatego możemy ją połączyć zarówno ze skórzaną ramoneską, jak i także ze skórzaną spódnicą.

Nie warto łączyć panterki z innymi wzorami. Wówczas możemy niestety osiągnąć efekt naprawdę karykaturalny. Nie doprowadzajmy do tego. Tak naprawdę musimy wiedzieć, że panterkę raczej zestawiamy z jednym kolorem. Wówczas osiągniemy efekt wow i nasza stylizacja okaże się strzałem w dziesiątkę. Każda koleżanka będzie nam zazdrościła tego efektu.