Nowy biustonosz? Dopasuj go to kształtu piersi, a zauważysz różnicę!

Obecnie na rynku można znaleźć mnóstwo modeli biustonoszy. Różnią się one od siebie rozmiarami, stylem czy fasonem. Wybór odpowiedniego biustonosza nie jest prostym zadaniem. Wciąż wiele kobiet nosi niedopasowane staniki, co ma wpływ na wygląd ich ciała oraz zdrowie. Planujesz zakup nowego biustonosza? Dopasuj go to kształtu piersi i wybierz odpowiedni rozmiar! Więcej na ten temat znajdziesz w tekście poniżej.

Biustonosz push up, samonośny, a może usztywniany?

Biustonosze damskie wyróżniają się różnymi fasonami. Każdy z nich ma nieco inną konstrukcję i kształt misek. Mnóstwo niebanalnych, estetycznych modeli wysokiej jakości biustonoszy dla kobiet znajdziesz na https://www.gorteks.com.pl/pol_m_Biustonosze-100.html. Sklep internetowy Gorteks oferuje paniom wysokiej jakości staniki, które rewelacyjnie unoszą i kształtują biust. W dodatku są trwałe i wygodne. Przekonaj się o tym sama już teraz!

Fasony staników dla małego biustu

To, jaki stanik damski powinnaś wybrać, zależy od wielkości twoich piersi. Mały biust rewelacyjnie prezentuje się w biustonoszu typy plunge. Ma on na dole fiszbiny, które świetnie zbierają piersi, dzięki czemu bardzo dobrze się prezentują zarówno bez ubrania, jak i pod bluzką czy swetrem. Jeżeli decydujesz się na damski stanik typu push up, wiedz, że nie zawsze będzie on dobrym rozwiązaniem. Gdy jest on źle dobrany, może deformować biust, a niekiedy go spłaszczyć. Powinien być on przede wszystkim miękki. Bardzo dobrze sprawdzają się za to biustonosze o fasonie half-cup.

Rodzaje biustonoszy dla dużego biustu

Panie, które mają duży biust, powinny zainwestować w biustonosze, które mają ścisły obwód i są zabudowane. W ten sposób świetnie podtrzymują piersi. To najważniejsza cecha stanika damskiego dla kobiet z dużym biustem. Polecamy ci zakup balkonetki albo modelu full-cup. Jednak dobrze uszyty stanik typu plunge również świetnie podtrzyma twój biust. 

Szeroko rozstawione lub blisko osadzone piersi

Kobietom, które mają szeroko rozstawione piersi polecamy stanik o fasonie plunge. Dobry będzie również typ push up, którego fiszbiny nisko osadzono na mostku. W ten sposób zbiorą biust z okolic pach, a następnie przesuną go bardziej na środek. 

Jeżeli masz blisko osadzony biust, powinnaś wybrać stanik z małym odstępem między miseczkami. Tu również pasuje fason plunge, ponieważ wyróżnia się on fiszbinami niskoosadzonymi na mostku. Będzie to wygodne rozwiązanie, a biustonosz nie będzie wbijał ci się w piersi. 

Praktyczne wskazówki przed zakupem biustonosza

Przede wszystkim pamiętaj, że ramiączka twojego nowego stanika mogą mieć różną szerokość. Nie muszą być za wszelką cenę cienkie, jeżeli czujesz się wygodniej z grubszymi. Nie zapominaj również o tym, że ramiączka są regulowane. Skorzystaj z tego, zwłaszcza gdy wbijają ci się one w ramiona. Wtedy wystarczy, że je wydłużysz. 

Co ważne miski twojego nowego biustonosza nie mogą być za małe. Będą spłaszczać twój biust, co spowoduje jego nieestetyczny wygląd. Spróbuj znaleźć stanik, który ma mniejszy obwód niż zazwyczaj, a do tego większe miseczki. Większość kobiet popełnia właśnie tego typu błąd w wyborze rozmiaru swojego biustonosza. Polega on na zbyt szerokim obwodzie i za małych miskach tej bielizny damskiej. 

Czy już może jakiś konkretny model biustonosza wpadł ci w oko? Jeżeli tak, weź pod uwagę nasze rady i przyjrzyj się uważnie temu stanikowi! Wierzymy, że będziesz świetnie prezentować się w swojej nowej bieliźnie. I tego ci właśnie życzymy! Powodzenia na zakupach!

Tagged with: