Nowe boksy magazynowe we Wrocławiu już otwarte

Nowy oddział Less Mess Storage możemy podziwiać od niedawna przy ulicy Czekoladowej 89. Jadąc rondem obok Less Mess nie w sposób przeoczyć obecnie największego budynku firmy. Jest to drugi oddział firmy Less Mess Storage we Wrocławiu – pierwszy znaleźć można przy ulicy Pełczyńskiej 19.

Szukasz hotelu dla rzeczy we Wrocławiu? Zapraszamy na ulicę Czekoladową 89

Nowe boksy magazynowe do wynajęcia przy wdzięcznie nazywającej się ulicy Czekoladowej 89 są już gotowe i czekają na swoich użytkowników, więcej informacji znajdziesz na https://www.lessmess.storage/self-storage-wroclaw/

Less Mess Storage to intensywnie rozwijająca się firma, której obiekty znajdziesz nie tylko we Wrocławiu, ale również w Warszawie, Poznaniu, Krakowie oraz Trójmieście. Firma ta zadomowiła się również u naszych południowo-zachodnich sąsiadów. W Czechach dostępne są trzy obiekty w samej Pradze.

Czym jest self storage?

Less Mess to firma z branży self storage, która pomaga poprawić jakość życia swoich klientów. Jeśli jesteś na etapie przeprowadzki lub remontu, nie masz co zrobić ze swoimi rzeczami to skorzystanie z usług firmy może okazać się nieocenione.

Określenie „Self Storage” pochodzi z języka angielskiego i opisuje samoobsługowe pomieszczenia, które dają możliwość najmu idealnie dostosowanej do potrzeb przestrzeni.

Wynajem pomieszczeń samoobsługowych w Stanach Zjednoczonych, a także u niektórych naszych zachodnich sąsiadów jest czymś powszechnym. W Polsce usługa ta zyskuje na popularności i zdobywa uznanie klientów, staje się przy tym coraz bardziej znana.  

Magazyn samoobsługowy jako bezpieczna przestrzeń dla Twoich rzeczy 

Wynajęcie boksu dostosowanego do indywidualnych potrzeb jest świetną alternatywą dla osób, które są w trakcie remontu lub przeprowadzki i nie mają chwilowo co zrobić ze swoimi rzeczami. Jest to dobra opcja także dla osób, które często podróżują, wyjeżdżają na długie wyprawy i nie chcą przez ten czas wynajmować całego mieszkania lub obawiają się pozostawić cały swój dobytek, drogocenne przedmioty bez opieki. Jest to również dobre rozwiązanie dla właścicieli firm, którzy potrzebują “na już” przestrzeni do przechowania towaru.

Jest to propozycja również dla osób, które obawiają się trzymać rzeczy w starej, słabo zabezpieczonej komórce w bloku, w piwnicy czy na balkonie. W przypadku wynajmu samoobsługowego boksu możemy być zdecydowanie dużo bardziej spokojni o pozostawione rzeczy. Jest to bezpieczne rozwiązanie zarówno pod względem zabezpieczeń jak i warunków panujących w pomieszczeniach. Klient posługuje się indywidualnie ustalonym kodem dostępu. Każdy boks zamykany jest na własną kłódkę, na terenie oddziału znajduje się całodobowy monitoring oraz nowoczesny system kontroli dostępu. Wszystkie te zabezpieczenia pozwalają klientom „spać spokojnie”. 

Dodatkowo warunki panujące w placówkach Less Mess Storage sprzyjają przechowywanym produktom. Zadbano o to, by zarówno wilgotność, jak i temperatura powietrza były optymalne dla przechowywania nawet wrażliwych na to przedmiotów.

Odpowiednie warunki przechowywania

Bezpieczeństwo to bardzo istotna kwestia. W komórce w bloku czy piwnicy brakuje odpowiednich warunków do przechowywania przedmiotów. Często pomieszczenia te charakteryzuje wysoka wilgotność. Może to mieć negatywny wpływ na przechowywane przez nas przedmioty. W przypadku mebli ważną kwestią jest również fakt, że zajmują dużą przestrzeń, często przekraczającą możliwości małej komórki w bloku. 

Wynajem samoobsługowego boksu pozwoli na zyskanie dodatkowej, bezpiecznej przestrzeni, w której bez obaw możemy przechowywać również cenne przedmioty. 

Przechowywanie rzeczy łatwiejsze niż kiedykolwiek

Jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni, nie wiesz, gdzie przechować rzeczy na czas remontu czy po prostu brakuje Ci bezpiecznego miejsca na sezonowe rzeczy to samoobsługowe boksy są czymś, co powinno Ci się spodobać. Co ważne – nie musisz przepłacać za zbyt duży boks, którego przestrzeni nie będziesz w stanie wykorzystać. Jego rozmiar możesz dobrać indywidualnie pod swoje potrzeby. Wizualizacje, dostępne na stronie internetowej Less Mess Storage pozwolą Ci dopasować rozmiar pomieszczenia do własnych potrzeb, możesz również skorzystać z profesjonalnej porady doświadczonych zespołów pracowników Less Mess. 

Dodatkowo, nie musisz wiązać się kilkumiesięczną umową. W sytuacji, kiedy chwilowo brakuje Ci miejsca na przechowywanie przedmiotów możesz podpisać umowę na krócej np. na 7 dni. Jeśli jednak nie wiesz na jak długo potrzebujesz pomieszczenia, możesz podpisać umowę na czas nieokreślony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia.

Tagged with: