Niezbędne akcesoria na wyjątkowy wieczór panieński z przyjaciółkami

Wieczory panieńskie już jakiś czas temu stały się niezwykle ważnym elementem życia panny młodej. Obrosły też we własne tradycje. Podczas tej imprezy nie może zabraknąć pysznego jedzenia, wybornego alkoholu i oczywiście odpowiednich gadżetów. Dzisiaj przedstawiamy pieczołowicie wybrane akcesoria na wieczór panieński.

Akcesoria na wieczór panieński – jak przystroić salę?

Wieczory panieńskie nie są dużymi imprezami. Na tych największych pojawia się kilkanaście osób. Dlatego też zazwyczaj odbywają się w niewielkich pomieszczeniach czy nawet lożach restauracji.

Te przestrzenie oczywiście też jednak warto odpowiednio przybrać. Jednym z najczęściej wybieranych elementów do dekorowania są w tym wypadku oczywiście balony.

Na rynku możemy kupić je w bardzo szerokiej gamie:

  • balony w klasycznym kształcie – oczywiście z wieloma różnymi wzorami
  • balony układające się w napis „Happy Bride”
  • balony w kształcie butelek drogich alkoholi czy kieliszków szampana

Do tego oczywiście możemy dobrać również confetti, wszelkiego rodzaju girlandy czy ozdobne obrusy na stół. Jeśli na danym wieczorze panieńskim pojawia się tort, również warto go przybrać. Tutaj przydadzą się na przykład race do osadzania w cieście.

Wieczór panieński – akcesoria do przebierania się

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech tego typu imprezy są przebrania. Wieczór panieński i akcesoria zamieniające młode kobiety w grupę diabełków czy pielęgniarek, łączą się niezaprzeczalnie.

Na rynku znajdziemy szeroką gamę drobnych rekwizytów, które pozwolą nam się przeistoczyć w tę wyjątkową noc.

Tutaj należy wymienić:

  • opaski z rogami (albo nawet całe zestawy diablic – z doczepianymi ogonami)
  • uszy królika lub kokardy na opaskach
  • welony i opaski retro
  • Pończochy i rękawiczki dla pielęgniarek (oczywiście seksownych)

Akcesoria – wieczór panieński z motywem nocy poślubnej

Jest tajemnicą poliszynela, że na wieczorach panieńskich pojawiają się nawiązania do tego, co będzie się działo już po weselu – a konkretnie do nocy poślubnej. Jeśli na tej imprezie jest tort, regularnie zobaczymy na jego szczycie lukrową parę leżącą pod lukrową pierzynką. Kiedy zdejmiemy przykrycie, zobaczymy obydwie postacie nago i to ze szczegółami.

Nawiązania do miłości cielesnej zawierają także akcesoria, jakie można nabyć na wieczór panieński. Warto zwrócić uwagę na dzwonki z podpisem „Czas na seks”. Do tego wiele gadżetów zostało tak wykonanych, aby kształtem przypominały pewną część ciała mężczyzny:

  • gwizdki w wiadomym kształcie
  • stylizowane zabawki antystresowe
  • dosyć fantazyjnie wycięte confetti
Tagged with: