Najlepszy smartwatch dla kobiet – przegląd zegarków Garmin

Oferta firmy Garmin obejmuje szereg modeli zegarków sportowych, przeznaczonych dla osób trenujących na każdym poziomie sportowym – od całkowicie początkujących biegaczy po zawodowców. Na które smartwatche najczęściej decydują się kobiety?

Zegarek Garmin Lily

Garmin Lily to połączenie stylu, elegancji I zaawansowanych możliwości. Choć ten smartwatch damski przypomina zegarki klasy premium od designerskich projektantów, zaskoczy Cię rozbudowanymi funkcjami sportowymi.

Dzięki nadgarstkowemu czujnikowi tętna zmierzysz swój puls, a także poziom stresu i energii życiowej. Od teraz znalezienie najlepszego czasu na trening i wypoczynek nie będzie stanowiło problemu! Zegarek rejestruje Twoją aktywność, licząc m.in. wykonane kroki, spalone kalorie czy minuty intensywnej aktywności.

Garmin Lily obsługuje klasyczne profile sportowe jak bieganie, spacer, joga czy zajęcia pilates. Trenując z nim, zawsze będziesz wiedziała, czy dajesz z siebie wszystko. Wprawdzie urządzenie nie ma wbudowanego modułu GPS, ale łączy się z nawigacją w telefonie i w ten sposób zapisuje Twoje trasy biegowe.

Smartwatch Garmin Vivoactive 4S

Smartwatche z serii Vivoactive to idealne wyposażenie każdej aktywnej kobiety. Elegancki design, jasny i kolorowy wyświetlacz oraz zaawansowane funkcje sportowe, w tym nawigacja GPS, czynią z niego idealny smartwatch sportowy na co dzień.

Wbudowane czujniki monitorują Twój puls, natlenowanie krwi, poziom stresu, a nawet długość i jakość snu. Analizując te dane, możesz poprawić swoje nawyki treningowe i higienę wypoczynku, aby trenować jeszcze efektywniej.

Smartwatch dla kobiet Vivoactive 4s obsługuje ponad 20 dyscyplin treningowych, w tym bieganie, pływanie, jazdę na rowerze czy fitness. Osiągnięcie wymarzonej formy będzie prostsze niż kiedykolwiek dzięki współpracy z Garmin Coach, który krok po kroku poprowadzi Cię do zwycięstwa. Możesz także łatwo stworzyć własne treningi i uruchamiać je bezpośrednio z poziomu zegarka.

Smartwatch Garmin Forerunner 55

Hasło reklamowa modelu Forerunner 55 – „Start calling yourself a runner” mówi wszystko. To urządzenie stworzone z myślą o biegaczach. Zegarek specjalnie w tym celu został wyposażony w szereg przydatnych funkcji, znanych ze znacznie droższych modeli.

W smartwatchu dla kobiet Forerunner 55 znajdziesz dokładną nawigację oraz gotowe plany treningowe Garmin Coach. Oprócz tego możesz liczyć na codzienne wskazówki dotyczące Twoich treningów biegowych.

Zegarek oferuje też kalkulację szacunkowego czasu ukończenia biegu na wybranym dystansie, a czujnik tętna został uzupełniony o alerty pulsu i kadencji. Twoje treningi biegowe uzupełni PacePro, z którym utrzymasz właściwe tempo biegu przez cały czas wyścigu oraz pomiar zaawansowanej dynamiki biegu, która wyłapie wiele błędów w biomechanice ruchu.

Wśród wielu przydatnych funkcji znajdziesz wbudowane aplikacje sportowe (nie tylko do biegania!) oraz inteligentnego asystenta odpoczynku, który wylicza czas potrzebny do pełnej regeneracji.

Zegarek Garmin Fenix 6S Pro

Seria zegarków Fenix to urządzenia, które najczęściej wybierają ultramaratończycy, miłośnicy trekkingu i biegania terenowego. Wersja oznaczona jako S to seria smartwatchy dla kobiet z nieco mniejszą kopertą niż standardowa (42 mm).

W Fenixie 6S Pro znajdziesz dokładną nawigację, uzupełnioną o dodatkowe funkcje, jak Tracback czy Trendline, a nawet mapę topograficzną z dokładnym odwzorowaniem terenu.

Jeśli chodzi o funkcje treningowe, to Fenix 6 Pro jest najlepiej wyposażonym zegarkiem sportowym na rynku. Znajdziesz w nim wszystkie, omówione wcześniej funkcje, a także znacznie więcej. Pulsometr zmierzy natężenie wysiłku, ustali pułap tlenowy i wskaże korzyści płynące z poszczególnych jednostek treningowych.

Tym, co wyróżnia serię Fenix na tle konkurencji, jest także bateria – ogniwo wytrzymuje kilkadziesiąt godzin z włączoną nawigacją. Dodatkowo możesz skorzystać z kilku trybów oszczędzania energii oraz ułożyć własny plan zasilania korzystając z funkcji Power Manager.

Smartwatch Garmin Venu 2S

Garmin Venu 2s to jeden z najnowszych smartwatchy dla kobiet tego producenta. Został wyposażony w zupełnie nowy czujnik tętna i odświeżony pulsoksymetr dlatego pomiary fizjologiczne podczas wysiłku są jeszcze dokładniejsze.

Nowe rozwiązania objęły m.in. funkcję Health Snapshot, która w krótkim czasie zbierze kluczowe informacje o Twoim stanie zdrowia – tętnie, stresie czy HRV. Dzięki temu masz wgląd na bieżąco w najważniejsze parametry, które determinują Twoją formę.

Smartwatch współpracuje z aplikacją Garmin Coach, która przygotuje dla Ciebie plan treningowy, dopasowany do Twoich możliwości i celu. Oprócz tego możesz liczyć na obsługę wielu dyscyplin, których uprawianie zastąpi Ci trening uzupełniający.

Garmin Venu 2S to elegancki smartwatch z bezelem o średnicy 40 mm, który z przyjemnością będziesz zakładała zarówno na biznesowe spotkania, jak i na zajęcia fitness czy poranną przebieżkę po parku.

Zapoznaj się z pełną ofertą zegarków amerykańskiego producenta i znajdź dla siebie najlepsze rozwiązanie. Nieważne czy dopiero zaczynasz biegać, czy masz już za sobą pierwsze, poważne zawody. Smartwatche Garmin sprawią, że dasz z siebie jeszcze więcej!

Tagged with: