Najlepsze seriale 2021

Rok 2021 nieubłaganie zbliża się ku końcowi, a co za tym idzie, to idealny czas na serialowe podsumowanie. Jakie pozycje warto obejrzeć i co w szczególności przypadło do gustu wszystkim serialomaniakom? Zobaczcie sami!

Sprzątaczka

Netfliksowy hit… i to przez wielkie H! Główna bohaterka imieniem Alex to samotna matka, która w pewnym momencie życia zostaje sprzątaczką. Walka z wszechobecną biurokracją i biedą doprowadziły ją na skraj… Czy ucieczka od przemocowego partnera pozwoli jej na lepsze życie? Czy sprzątanie obcych mieszkań cokolwiek jej ułatwi? Sprzątaczka to serial pełen życiowych zawirowań i ogromnych trudności, z jakimi na co dzień mierzą się kobiety. Szczery, a niekiedy nawet i brutalny!

Dziewięcioro nieznajomych

Nicole Kidman w roli głównej! Czy coś mogłoby pójść nie tak? Najprawdopodobniej nie! Dziewięcioro nieznajomych to dramat z krwi i kości, o którym wcale tak dużo nie mówiono… Niesłusznie, gdyż jest to jedna z tych pozycji, które warto po prostu obejrzeć. Serial ten opowiada o dziewiątce zestresowanych, a jednocześnie nieświadomych, co ich czeka… mieszkańcach. Gdy przyjeżdżają do ośrodka odnowy biologicznej, zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Czy Masza zdoła ich uleczyć? A może raczej… doprowadzi głównych bohaterów na skraj wytrzymałości?

Po więcej informacji o premierach najlepszych seriali i nie tylko zajrzyjcie na stronę Serialowy!

Clickbait

Tematyka poruszana w serialu Clickbait jest obecnie bardzo na topie! Jeśli zatem media społecznościowe towarzyszą wam niemal w każdym momencie, a dramaty dostępne na Netfliksie to coś, co uwielbiacie – upewnijcie się, że Clickbait znalazł się na waszej liście do obejrzenia. O czym jest serial Clickbait? Osiem osób powiązanych ze sprawą i jeden morderca. Każdy kolejny odcinek skupia się na innym bohaterze, co pozwala skupić swoją uwagę na różnorakich aspektach prowadzących do rozwiązania sprawy. Wbrew pozorom to właśnie… social media odgrywają główną rolę. Serial non stop trzyma w napięciu, a takiego zwrotu akcji z pewnością się nie spodziewacie!

Squid Game

Czym byłby przegląd seriali 2021 bez uwielbianego przez widzów Squid Game? No właśnie! Squid Game to bez wątpienia prawdziwy serialowy majstersztyk. Choć reżyser przez wiele lat po napisaniu scenariuszu nie mógł zrealizować swojego dzieła i wypuścić go na światło dzienne przez brak funduszy, serial ten już w dniu premiery odbił się głośnym echem. Squid Game jest aktualnie pierwszym azjatyckim serialem na Netfliksie, który uplasował się w pierwszej dziesiątce najchętniej oglądanych pozycji. Na czym polega fabuła? Setki graczy bez grosza przy duszy, a zaś z wielkimi długami otrzymuje dziwne zaproszenie do udziału w grach dla dzieci. Z czasem okazuje się, że to walka o przeżycie… i wielkie pieniądze.

Niewidzialne miasto

Ta brazylijska produkcja plasuje się gdzieś pomiędzy dramatem a fantasy. Gdy prowadzący sprawę pewnego morderstwa detektyw zostaje wciągnięty w wojnę świata widzialnego z podziemnym, zaczynają dziać się wprost niewyobrażalne rzeczy. I choć mamy tutaj do czynienia także z mitycznymi stworzeniami i legendami, serial Niewidzialne miasto został stworzony wręcz doskonale. Połączenie dwóch różnych rzeczywistości wyszło reżyserom po prostu świetnie!

Dopasowani

W dobie wszechobecnych social mediów i portali randkowych o znalezienie drugiej połówki wcale nie tak trudno… Czy aby na pewno? Dopasowani to pozycja poświęcona dramatycznym związkom, która stawia przed widzami jedno trafne pytanie. Jak wyglądałby świat, gdyby każdy z nas mógł znaleźć partnera idealnego na podstawie DNA? Czego możecie się spodziewać? Przede wszystkim wielu ciekawych wątków i odpowiedzi na nurtujące was pytania!

Sex/Life

Tematyka miłosna i seksualna cieszą się niesamowitą popularnością wśród serialomaniaków. Nic w tym dziwnego! Serial Sex/Life to opowieść o miłosnym trójkącie i skrywanych dotąd pragnieniach. Ten amerykański dramat przedstawia historię zwyczajnej matki i żony, która skrywa przed wszystkimi zwariowaną przeszłość. Czy wspomnienia jej wystarczą? Czy Billie powróci do dawnego życia? Musicie to obejrzeć!

To już koniec naszego serialowego przeglądu! Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć wam miłego oglądania.

Tagged with: