Marzą Ci się paznokcie płomienie? Sprawdź jak je zrobić

Pożar nie kojarzy nam się pozytywnie. Jednak na paznokciach płomienie i ognisty pożar może nam się podobać. Możemy rozgrzać swój temperament. Czy paznokcie płomienie są łatwe w wykonaniu? Okazuje się, że nie jest to wszystko takie trudne. Wystarczy kilka prób i ćwiczeń. Dzięki temu dojdziemy do perfekcji.

Czego będzie potrzebować?

Zanim zabierzemy się za paznokcie płomienie musimy zrobić zakupy. Czy będziemy potrzebować sporo akcesoriów? Nie jest tego dużo. Lista jest krótka. Po pierwsze musimy kupić ciemny lakier do paznokci. Będzie to podkład. Drugi lakier, który musimy kupić to lakier czerwony do paznokci z cienkim pędzelkiem (koniecznie). Oczywiście na liście zakupów musi się także znaleźć zmywacz do paznokci.

No to zaczynajmy

Skoro zakupy zrobione, to powinnyśmy zaczynać działać. Na wzór ten na pewno będziemy w pierwszej kolejności potrzebować nieco ćwiczeń oraz także wprawy. Jednak na trzecim czy też na czwartym paznokciu będziemy już wiedziały dokładnie co robić.

Zawsze podkład, a więc nasza baza na paznokciach musi być ciemna. Możemy wybrać kolor czarny lub ewentualnie brązowy czy też szary kolor. Wszystko zależne jest od naszej fantazji. Duże znaczenie ma także nasz humor czy też to, który mamy aktualnie lakier pod ręką. Idealne wydają się lakiery matowe czy też lakiery posiadające minimalny połysk. Nie poleca się używania perłowych lakierów czy też lakierów brokatowych. Efekt w takiej sytuacji może nie do końca wyjść ciekawie.

Jednak nie dotyczy to na pewno barwy kontrastowej, a więc koloru płomieni. Możemy wybrać jakikolwiek odcień czerwonego. Może to być odcień perłowy czy też brokatowy, jak i także z każdym innym efektem. Jeśli chodzi o wybór lakieru do płomieni, to szczególną uwagę powinnyśmy zwrócić na grubość pędzelka. Z pędzelkiem standardowym uda nam się jedynie wykonań kleksy bezkształtne, które nie będą przypominały zbytnio promieni. Dlatego też musi to być cienki pędzelek. Palące się płomyki ognia wytworzymy jednym, bardzo szybkim pociągnięciem.

Czy na koniec jakieś porady? Jak najbardziej tak. Można zdecydować się na przemianę naszego lakieru na lakier matowy. Uzyskamy dzięki temu bardzo oryginalny wygląd. Co więcej lakier pierwotny będzie się o wiele dłużej utrzymywał. Jest on całkowicie bezbarwny, a więc możemy go użyć do każdego koloru lakieru do paznokci. Musimy pamiętać o tym, że manicure się utrzymuje dłużej na pięknych, jak i także zadbanych paznokciach. Jest to dla nas bardzo ważna kwestia, o której nie sposób zapominać. Koniecznie pochwalmy się uzyskanym efektem.