Mango buty trapery – czujmy się modnie i komfortowo

Mango buty trapery to obuwie, które sprawia, że wyglądamy nie tylko odważnie i mocno, ale także delikatnie i kobieco. Buty, które przypisane było kiedyś jedynie robotnikom czy też drwalom, obecnie są już prawdziwym hitem, których nie może zabraknąć w garderobie kobiecej. Jak poprawnie nosić trapery? Dowiemy się z tego z poniższego artykułu.  

Stylizacje z traperami damskimi

Za co kochamy Mango buty trapery? Chyba każda z kobiet zgodzi się jednoznacznie z tym, że jest to głównie kwestia wygody. Mogłoby się wydawać, że są one klasyką, która wpisała się na stałe w kanony mody. Dlaczego? Wynika to z tego, że powstały już prawie pięćdziesiąt lat temu. Jeśli nie mamy pomysłu w jaki sposób je zestawić, to nie martwy się. Propozycji i inspiracji jest naprawdę sporo. Pośród nich każda kobieta znajdziemy coś szczególnego dla siebie.

Trapery są modelem buta najwłaściwszym na jesień oraz zimę dla kobiet, które cenią sobie na co dzień wygodę oraz stylizacje niezobowiązujące. Najmodniejsze oczywiście są traperki żółte, które wkładają z dumą nawet gwiazdy i światowym formacie. Jesienna oraz kapryśna pogoda dla nich kompletnie nie jest żadną przeszkodą. Możemy je z powodzeniem wkładać, gdy za oknem jest deszczowo. Co więcej, może nosić je każda kobieta. Bez względu na sam wiek, wzrost czy też wagę. O taki model uniwersalny buta jest naprawdę trudno.

Jak nosić traperki?

Traperki damskie bardzo się lubią z niezobowiązującymi oraz luźnymi outfitami. Jest to stricte styl oversize. Niekiedy one mogą sprawiać wrażenie nieco niechlujnych oraz nieprzemyślanych, ale jak wiemy pozory nas bardzo często mylą. Pamiętajmy, że najważniejsze jest to, abyśmy się czuły w tych butach naprawdę dobrze.

Trapery z powodzeniem można nosić do spódnicy. Jest to niebanalne połączenie, ale zasługujące na naprawdę szczególną uwagę. Na pewno traperów nie nosi się jedynie do spodni. Trapery damskie włożymy z powodzeniem do spódniczki ołówkowej, spódniczki trapezowej czy też spódniczki rozkloszowanej. Ważne jest także to, aby wykonane były z masywnych oraz grubych tkanin. Cienkie oraz zwiewne materiały w przypadku tym będą wyglądać nieco bardziej karykaturalnie. Nie zapominajmy także o rajstopach mocno kryjących. A jakie wierzchnie okrycie włożyć? Sprawdzi się do tego zestawu puchówka klasyczna, jak i także parka, a nawet klasyczny trencz wełniany.

Jak widzimy możliwości jest naprawdę sporo. Mamy w czym wybierać. Jeśli w danej stylizacji czujemy się dobrze, to nie bójmy się w niej pokazać ludziom. Na pewno niejedną osobę zaskoczymy.