Lipoliza – usuwanie tłuszczu bez efektu jo-jo

Lipoliza iniekcyjna to popularny zabieg medycyny estetycznej, dzięki któremu możesz pozbyć się tłuszczu z okolic, na które nie działają nawet najbardziej intensywne ćwiczenia fizyczne. Dowiedz się, jakie partie sylwetki pozwala udoskonalić lipoliza oraz kiedy pojawiają się pierwsze efekty tej nieinwazyjnej procedury zabiegowej.

Lipoliza – jakie partie ciała udoskonala? Pozbądź się złogów tłuszczowych

Lipoliza iniekcyjna polega na miejscowym podawaniu substancji rozpuszczającej tłuszcz (działa ona dokładnie tam, gdzie występuje nadmiar komórek tłuszczowych). Sesja zabiegowa trwa kilkadziesiąt minut i nie wymaga hospitalizacjii. Zastosowanie znieczulenia sprawia, że zabieg lipolizy jest bezbolesny i komfortowy dla pacjentki. Dzięki lipolizie iniekcyjnej możesz wysmuklić otłuszczone:

  • ramiona,
  • boczki,
  • talię,
  • kark,
  • bryczesy,
  • plecy.

W przypadku mężczyzn zabieg lipolizy pozwala zniwelować ginekomastię (przerost gruczołu piersiowego) i pozbyć się wieloletnich kompleksów na tym tle, bez pozostawiania szpecących blizn. Ile zabiegów należy wykonać, aby efekt spełnił Twoje oczekiwania? W zależności od ilości tkanki tłuszczowej konieczne jest poddanie się 2–5 sesjom terapeutycznym.

Lipoliza – kiedy zobaczysz efekty?

Jak podkreślają specjaliści kliniki Novoderm z Łodzi, lipoliza iniekcyjna daje spektakularne i trwałe  efekty. Kiedy możesz zobaczyć pozytywne zmiany w wyglądzie w postaci szczupłej sylwetki? Rezultaty są widoczne po około 8–10 tygodniach od rozpoczęcia kuracji. Rozpuszczenie i wydalenie niechcianego tłuszczu z organizmu to proces, który przebiega stopniowo, warto uzbroić się w odrobinę cierpliwości, aby móc cieszyć się naturalnym efektem i odzyskać pewność siebie. W przeciwieństwie np. do liposukcji lipoliza iniekcyjna nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

Lipoliza – coś więcej, niż zwykłe odchudzanie

Dzięki lipolizie iniekcyjnej możesz stracić w obwodzie nawet 4–5 cm, pozbyć się boczków, bryczesów, czy innych niedoskonałości opornych na ćwiczenia fizyczne i niskokaloryczną dietę. Lipoliza to zabieg do zadań specjalnych, udoskonala szczególnie trudne do wymodelowania ciała. Podczas sesji nad bezpieczeństwem pacjentki czuwa wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny. Pamiętaj, że zabieg usuwania tłuszczu metodą lipolizy poprzedza wstępna konsultacja z lekarzem, podczas omawiane są ewentualne przeciwwskazania, wskazania, plan kuracji i oczekiwania co do efektu końcowego. Z serii iniekcji mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni w różnym wieku. To nieoperacyjna procedura powstała z myślą o osobach, które nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym i jednocześnie postanowiły stawić czoło swoim kompleksom.

Lipoliza a inne metody bezinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej

Popularnym zabiegiem modelującym, który daje znakomite rezultaty jest elektrostymulacja Scuplting Pro. Podczas sesji urządzenie prowokuje mięśnie do silnych skurczów, poprawiając ich napięcie i siłę. Tak więc Sculpting Pro nie tylko usuwa tkankę tłuszczową, ale też rzeźbi mięśnie. Zabieg jest polecany również osobom chcącym zniwelować cellulit i rozwiązać problem wiotkiej skóry na brzuchu, udach, czy ramionach. 

Innym  rekomendowanym zabiegiem, który modeluje i wyszczupla sylwetkę jest kriolipoliza urządzeniem CoolDerm 360 Alpha. Podczas sesji aplikator zasysa fałdy skórne, problematyczne partie ciała są schładzane, co powoduje rozpad komórek tłuszczowych, które są usuwane z organizmu na drodze naturalnych przemian metabolicznych. Kriolipoliza CoolDerm 360 Alpha nie wymaga znieczulenia ani rekonwalescencji.

Chcesz pozbyć się lokalnych depozytów tłuszczu w bezbolesny i nieinwazyjny sposób? Skorzystaj z bezpiecznej lipolizy iniekcyjnej i zapomnij o defektach sylwetki. Więcej informacji na temat tego skutecznego zabiegu modelującego oraz pozostałych procedur znajdziesz na stronie internetowej: https://novoderm.pl/

Tagged with: