Letyshops opinie – jak to działa?

Letyshops opinie to kolejny serwis w typie cashback. Pozwala nam odzyskać część pieniędzy wydanych na zakupy w internetowych sklepach. Jest to platforma międzynarodowa, która współpracuje ze sporą ilością sklepów. Do programu można dołączyć całkowicie za darmo. Warto zatem ten serwis wypróbować. Co warto o tej platformie wiedzieć?

Rejestracja w LetyShops

Zanim rozpoczniemy odzyskiwać część pieniędzy wydanych w internetowych sklepach koniecznie musimy zapoznać się z Leryshops opinie oraz koniecznie założyć tutaj konto. Proces sam w sobie przebiega bardzo szybko oraz sprawnie, ponieważ się ogranicza do podania danych podstawowych. Do rejestracji nam wystarczy jedynie adres mailowy oraz hasło. Po zweryfikowaniu adresu, a więc po kliknięciu w link, który otrzymamy, zacząć możemy oszczędzać. Warto zwrócić uwagę, że po samej w sobie rejestracji, na dobry początek otrzymamy specjalne konto premium. Zwiększa ono otrzymywany cashback o trzydzieści procent na siedem dni.

Jak to działa?

Zasada działania serwisów w typie cashback, a więc także LetyShops jest niezmiernie prosta. Sklepy platformie płacą za pozyskiwanie klientów, a ta dzieli się z kolei większością uzyskanych opłat z użytkownikami. Takowe rozwiązanie sprawia, że zyskują obie ze stron. Sklepy pozyskują nowych klientów, a my mamy szansę na oszczędności dodatkowe podczas zakupów internetowych. Przede wszystkim tutaj chodzi o oszczędzanie na zakupach osobiście dokonywanych, ale w przypadku platformy LetyShops mamy również inną opcję. Jest tutaj możliwość wysłania komuś linku do sklepu konkretnego, a wtedy otrzymamy zwrot za zrealizowane zamówienia przez taką osobę.

Jak dokonać zakupów, aby otrzymać cashback?

Na pewno musimy się zalogować do serwisu. Następnie szukamy takiego sklepu, który nas interesuje. Później używamy przycisku „przejdź do sklepu” czy też aktywujemy specjalną wtyczkę. Ostatni krok to szykanie produktów nas interesujących w sklepie wybranym, a następnie już tylko składamy zamówienie.

Jeśli wszystko wykonaliśmy poprawnie, to w ciągu dwudziestu czterech godzin na naszym koncie pojawić się powinna informacja, która dotyczy cashbacku mającego status „oczekujące”. Jeszcze są pewne kwestie, na które powinniśmy zwrócić nasza uwagę. Na pewno zakupu zrealizować powinniśmy podczas jednej sesji. Na dodatek warto także wyłączyć wszelkie rozszerzenia trzecich stron, które nadpisać mogą linki partnerów, na przykład blokujące programy reklamy czy też proxy.

Na pewno będziemy zadowoleni z prostoty działania tej platformy.