Komu pasują włosy do ramion proste?

Czy wiesz, że włosy do ramion proste są najczęściej wybieranymi fryzurami przez Polki. Ponadczasowe fryzury, jak i także proste cięcia powracają do mody i zapewniają nam prawdziwy efekt wow. Okazuje się, że włosy do ramion nie muszą być wcale nudne.

Trend tego roku

Włosy do ramion proste są obecnie prawdziwym trendem. Ta fryzurka nas zachwyca. Jest w niej nie tylko minimalistyczny szyk, ale także sporo nonszalancji oraz także kobiecości. Podkreśla przepięknie kości policzkowe, dekolt oraz także oczy. Sprawdźmy czy jest to fryzurka, która sprawdzi się w naszym przypadku?

Wiemy już, że włosy tego rodzaju są super modną długością w tym roku. Tak zwany long bob, a więc fryzura, która sięga ramion w klasycznej wersji pojawiła się już w latach dwudziestych. Jest to nie tylko ulubiona fryzura gwiazd, ale także tysięcy kobiet na całym świecie. Fryzurka do ramion jest wyjątkowa łatwa do ułożenia i daje nam spore pole do stylizacyjnych eksperymentów.

Fryzurka do ramion sprawdza się świetnie u kobiet wysokich, które optycznie chciałyby skrócić szyję zbyt długą, ale nie tylko. Jeśli jesteśmy posiadaczkami okrągłej czy też kwadratowej twarzy, możemy śmiało postawić właśnie na taką właśnie długość włosów. Dzięki temu wysmuklimy delikatnie twarz oraz złagodzimy swoje mocne rysy twarzy. Bardzo ważne jest jednak to, aby dobrać odpowiednio sam rodzaj cięcia.

Sprawdzone fryzurki

Zależnie od konkretnych potrzeb naszych włosów oraz także naszej urody, wersję klasyczną long bob’a zmienić możemy na kilka przeróżnych wersji. Proste włosy do ramion w tymże sezonie, powinnyśmy urozmaicić lekką oraz także wycieniowaną czy też wydłużoną grzywką. Takowe rozwiązanie sprawdzi się najlepiej u kobiet o rysach pociągłych twarzy. Włosy, które są ścięte do ramion stworzone są do tego, aby je nosić rozpuszczone. W tym sezonie warto postawić na stylizację naturalną. Genialnie sprawdzą się delikatne fale oraz także loki. Niewątpliwą zaletą włosów do ramion jest na pewno ich długość. Włosy zakręcić można w fale delikatne, wyprostować przy użyciu prostownicy, związać w kucyk czy też spiąć w efektowne upięcia. Do takiego właśnie cięcia pasują świetnie mode dodatki do włosów. Mowa tutaj o aksamitnych frotkach, szerokich opaskach oraz także dużych spinkach, które są ozdobione perełkami. Wersją najbardziej klasyczną jest oczywiście long bob. Nosi się go z przedziałkiem pośrodku naszej głowy czy też kompletnie asymetrycznie. Możemy się także zdecydować na niezwykle modną w tym sezonie w połączeniu z wycieniowaną lekką grzywką, dzięki której uzyskamy naprawdę dziewczęcy look w stylu paryskim.