Kim jest Zuzanna Borucka? [instagram, wiek, chłopak]

Zuzanna Borucka to jedna z najpopularniejszych polskich influencerek. Zasłynęła dzięki serii filmików, które umieszczała na Youtubie. Początkowo występowała pod pseudonimem Szalona Zuzia, jednak jej kanał został zawieszony. Obecnie można ją znaleźć pod pseudonimem Banshee.

Kim jest Zuzanna Borucka?

Zuzanna Borucka urodziła się 28 lutego 1996 roku. Pochodzi z miejscowości Laskowo Stare położonej niedaleko Piły. Jej rodzice prowadzą restaurację. Zuzanna ma starszego brata.

Przy kręceniu filmików dziewczynie towarzyszy kilka postaci. Jedną z nich jest przyjaciółka Iwona, a drugą jest przyjaciel Karol, który posiada na Youtubie swój kanał o nazwie BzdurnyKarton. W filmikach Zuzanny bardzo często pojawia się również jej chłopak — Igor.

Zuzanna Borucka — Instagram, YouTube

Zuzanna Borucka ma ponad 1 mln subskrypcji na swoim głównym kanale YouTube oraz ponad 700 tysięcy obserwujących na swoim profilu na Instagramie. Na koncie ma 3 srebrne przyciski YouTube’a oraz jeden złoty. Każdy z jej filmików ma średnio kilkaset tysięcy wyświetleń.

Jak jej się to wszystko udało? Zuzanna Borucka swoją przygodę z social media rozpoczęła już gimnazjum. Jej pierwszym kanałem było ZiziReactivation, gdzie znajdziemy głównie parodie talent show czy gotowanie.

3 lata później, w 2012 roku, założyła kanał, który był największym powodem jej internetowej sławy — SzalonaZuzia. Wtedy mało osób robiło „dziwne” rzeczy na YouTube czy pajacowało przed kamerą, wymyślając niestworzone historie. A właśnie tak robiła Zuzanna. Do historii przeszedł jej filmik, podczas którego dziewczyna zjadła… ślimaka! Uprzedzając — nie był żywy, znalazła go już martwego. Filmik był rezultatem tego, że Zuzanna wygrała w pewnym konkursie dzięki swoim fanom i zadeklarowała, że jeżeli jej się to uda to zje ślimaka.

W 2014 Zuzanna Borucka zamknęła kanał SzalonaZuzia i założyła nowy — Banshee (który aktualnie funkcjonuje pod nazwą ZuzannaBorucka). Swoim fanom tłumaczyła, że potrzebuje po prostu zmiany. Wiele fanów miało do niej jednak o to żal. Do tej pory pod jej ostatnimi filmikami na kanale SzalonaZuzia możemy znaleźć komentarze typu:

Pamiętam jeszcze tą szaloną śmieszną i lekko dziwaczną Zuzie a teraz jak oglądam SzalonąZuzie i Banshee to widze dwie inne osoby podbiły cię 8-latki i schowały w tobie szaloną Zuzie 🙁

Teraz nie jesteś tą samą Zuzią 🙁 Kochałam Cię za bycie szaloną, nieco głupkowatą, mającą superowe pomysły na ŚMIESZNE filmiki Zuzią 🙁 Teraz jest tylko miodek i paczki , to trochę nudne. Dlatego powracam do starych filmików z tego kanału.

To już nie ta sama Zuzka tamta była szczera a ta ma wszystko zaplanowane z góry do dołu co? kiedy? i jak? ma sie pojawić w programie. Całkiem spoko była panierka, krówka i truskawka a im dalej tym gorsze były sezony. Zuzia w wielu swoich filma przeklinała, teraz nawet boi się przeklnąć do tej grupy wiekowej jaką jest podstawówka. Jedyne co teraz jest fajne to cukrofobia 😉 ale tak czy tak cukrofobia nie zastąpi nam szalonej Zuzi. 😭

Widea kręcone aktualnie przez Zuzannę Borucką mają tematykę life-stylową. Możemy na nich zobaczyć recenzje zakupów, opowieści o jedzeniu, filmach, gadżetach, urodzie. Przekrój tematyczny jest szeroki i oscyluje wokół zainteresowań współczesnych nastolatek.

Zuzanna Borucka jest wielką fanką gry The Sims. Na osobnym kanale o nazwie ZiziGames można śledzić filmiki związane z tą grą i zmaganiami Zuzanny z popularną serią.