Kim jest Ula Toczko?

Ula Toczko to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych ring girl. Jest tak popularna, że otrzymała nawet przydomek królowej polskich ring girls. Kobieta początkowo nie traktowała tego zajęcia jako źródła utrzymania, marzyła bowiem o otworzeniu własnego salonu piękności. Czy jej się to udało?

Kim jest Ula Toczko?

Jeśli nie wiesz, kim są ring girls, to szybko tłumaczymy. To piękne, młode i zgrabne dziewczyny, które pokazują się na ringu w czasie gal sportów walki. Skąpo ubrane piękności towarzyszą zawodnikom w drodze na scenę, a także krążą po ringu z tabliczkami zapowiadającymi kolejne rundy walki. Są swego rodzaju ozdobą spotkań i elementem wprowadzającym w ciężką od testosteronu atmosferę odrobinę estrogenów.

Jak wyglądały początki kariery Uli Toczko? Mając 19 lat, wzięła udział w konkursie na Miss Suwalszczyzny, który wygrała. To wydarzenie otworzyło jej drogę do kariery fotomodelki i modelki. Otrzymała również propozycję od promotora sztuk walk do występowania jako ring girl, z której skorzystała. Równocześnie dostała ofertę występowania w teledyskach disco polo, którą również przyjęła.

Ula Toczko wystąpiła w łącznie 19 teledyskach disco polo, można je obejrzeć na Youtobie. Wśród zespołów, z którymi współpracowała, znajdują się: AM, Klimat, Long Play, West, Effect, Freaky Boys oraz Exelent&Sequence.

Ula Toczko — Instagram

Ula Toczko prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @ula.toczko. Aktualnie jej profil obserwuje 291 tysięcy osób. Można tu obejrzeć przede wszystkim roznegliżowane zdjęcia Uli, do których pozuje w kuszących pozach.

Dzięki profilowi Uli na Instagramie można zauważyć zmiany, jakie nastąpiły w jej wyglądzie, od czasu wygranej w konkursie Miss Suwalszczyzny. Przede wszystkim kobieta zainwestowała w nowy, większy biust (podobno nosi obecnie biustonosz w rozmiarze 70F), a dzięki intensywnym treningom na siłowni wyrzeźbiła swoje ciało. Uwagę zwraca zwłaszcza płaski i umięśniony brzuch Uli, a także kształtne pośladki oraz silne nogi. Kobieta nie kryje się także, że chętnie korzysta z możliwości, jakie daje medycyna estetyczna. Ma dość mocno powiększone usta, wypełniacz znalazł się prawdopodobnie również na jej kościach policzkowych.

Ula Toczko — życie prywatne

Mimo że Ula Toczko działa aktywnie na Instagramie, to niewiele wiadomo na temat jej życia prywatnego. Na jej profilu można znaleźć zdjęcia i filmiki z dwójką dzieci, jednak nie ma pewności, czy Gabryś i Lili są jej dziećmi, czy jednej z jej dwóch sióstr, w której domu jest najwidoczniej bardzo częstym gościem. Na profilu nie ma również zdjęć ani żadnych informacji na temat partnera ring girl.

Na razie – jak wynika z relacji na Instastories – serce 26-latki skradł mały piesek Richi.