Kim jest Sara Janicka? [wiek, instagram, taniec z gwiazdami]

Sara Janicka jest tancerką, która niedawno dopiero dała się poznać fanom oraz telewidzom programu pod tytułem „Taniec z gwiazdami”. Jest bezsprzecznie jedną z profesjonalistek, które powalczyć mogłyby o tytuł najpiękniejszej. Udziałem w show tanecznym zyskała naprawdę wielu wielbicieli, który się nie tylko interesują jej karierą, ale także jej życiem prywatnym. Sprawdźmy co ciekawego wiemy o tej pięknej kobiecie?

Kariera

Sara Janicka jest piękną tancerką, która ma dwadzieścia pięć lat. Pochodzi z Poznania. Możemy być jak najbardziej pewni, że taniec jest czymś co sprawia jej naprawdę ogromną radość, ponieważ to właśnie robi od wielu, wielu lat. Poza tym, na swoim koncie ma bardzo dużo osiągnięć oraz tytułów. Sama o sobie mówi, że jest od niego uzależniona nieuleczalnie. Potwierdza to tylko powyższą tezę. Jednakże podjęła decyzję o studiach psychologicznych w Poznaniu na Uniwersytecie imienia Adama Mickiewicza. Poza tym ogromną przyjemność sprawiają jej podróże.

Poza tańcem kobieta trenowała także gimnastykę. Musimy zaznaczyć, że robiła to z dużym powodzeniem. Zdobyła bowiem pierwsze miejsce w zawodach międzynarodowych w Kairze. Może się pochwalić klasą międzynarodową S. Niewątpliwie jest to duży sukces dla tancerza profesjonalnego.

World of Dance

Tancerka na koncie swoim ma występu w kilku telewizyjnych programach tanecznych. Wzięła udział z Kamilem Kuroczko w programie „World of Dance”. Udało im się w programie tym dojść aż do półfinału. Jakby tego było mało również z Kamilem Kuroczko zaproszeni zostali do wersji amerykańskiej programu „Mam Talent”. Próbowała także swoich sił w programie „You Can Dance”.

Dotychczas wystąpiła także w „Tańcu z gwiazdami”. Chętnie poprowadzi następne gwiazdy przez przygodę taneczną. Musimy przyznać, że świetnie się dogadywała z Akopem Szostakiem. Udało im się z powodzeniem zaprezentować w kilku stylach.

Dla wszystkich fanów tej przepięknej blondynki mamy niestety złą wiadomość. Serce Sary Janickiej jest zajęte już. Ze swoim partnerem bardzo często podróżują oraz spędzają aktywnie czas. O tym możemy się przekonać śledząc jej profil chociażby na Instagramie. Swój profil na Instagramie prowadzi bardzo aktywnie pod nazwą @sara_janicka. To tam właśnie znajdziemy zdjęcia z treningów, podróży oraz oczywiście z występów.

Będziemy jej profil obserwować z olbrzymią przyjemnością. Robi na nas ogromne wrażenie. Życzymy jej kolejnych sukcesów tanecznych i już nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli znów ją podziwiać. Profesjonalistka w pełnej krasie.