Kim jest Sandra Dorsz? [wiek, instagram, top model]

Sandra Dorsz zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie Top Model 2019. Udało jej się dotrzeć do finału, ale ostatecznie odpadła jako pierwsza. Sprawdź czego dowiedzieliśmy się na temat tej pieknej dziewczyny.

Kim jest Sandra Dorsz?

Sandra Dorsz urodziła się 11 sierpnia 2000 roku. Pochodzi z Wysoczki obok Piły. Ukończyła Liceum i. Stanisława Stasica w Pile.

Jej wymiary to: 84/64/91 cm. Sandra mierzy aż 180 cm.

Dziewczyna ma doświadczenie w pozowaniu do zdjęć i występach scenicznych. Na swoim koncie posiada również udane starty w konkursach piękności. W 2016 roku została IV vice Miss Polski Nastolatek, a w 2017 roku Miss Wielkopolski Nastolatek 2017.

Sandra kocha pozować, poza modelingiem marzy jej się również aktorstwo. Pasjami Sandry, poza modą, są zwierzęta, sport i zdrowa dieta.

Sandra Dorsz — Top Model

Sandra Dorsz od zawsze marzyła o modelingu, ale nie była przekonana, czy ma szansę w tej branży. W 2019 roku spontanicznie postanowiła wziąć udział w programie Top Model. Już na castingu oczarowała jury swoją urodą i osobowością. Kasia Sokołowska poprosiła ją o przejście po wybiegu w stroju kąpielowym i długim czarnym płaszczu. Sandra poradziła sobie tak świetnie, że wszyscy jurorzy byli na tak. W programie musiała ściąć swoje długie włosy.

Sandra podczas programu często ostro komentowała zachowania innych uczestników. Miała konflikt z Rafałem Torkowskim, nie najlepiej dogadywała się też z Anną Jaroszewską. Wyjątkowo dobre relacje łączyły ją za to ze Stanisławem Obolewiczem. Było widać, że dziewczyna jest nim oczarowana. Z romansu nic jednak nie wyszło — pojawiły się za to plotki, że Obolewicz związał się z Jaroszewską.

Ostatecznie Sandra Dorsz znalazła się w finale Top Model 2019. W końcowym etapie programu TVN znalazła się razem z Olgą Kleczkowską, Dawidem Woskanianem oraz Stanisławem Obolewiczem. Niestety odpadła jako pierwsza.

Sandra Dorsz — Instagram

Sandra Dorsz prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @sandra_dorsz. Jej profil jest jednym z bardziej popularnych spośród kont wszystkich uczestników 8. edycji Top Model 2019. Sandra ma ponad 200 tysięcy followersów.