Kim jest Rafał Zawierucha? [filmy, dziewczyna, instagram]

Rafał Zawierucha to polski aktor, o którym zrobiło się głośno za sprawą roli w hollywoodzkiej produkcji Pewnego razu w… Hollywood. Reżyserem filmu jest jeden z najbardziej rozpoznawalnych reżyserów na świecie — Quentin Tarantino! Jeśli interesuje Cię życie prywatne oraz zawodowego Rafała Zawieruchy, ten artykuł jest dla Ciebie.

Kim jest Rafał Zawierucha?

Rafał Zawierucha urodził się 12 października 1986 roku w Krakowie, a dorastał w Kielcach. Jest absolwentem Akademii Filmowej w Warszawie.

Aktor występuje w produkcjach filmowych, a także na deskach teatrów: Współczesnym, Och-Teatrze, IMKA i Capitol oraz w Teatrze Telewizji. Prowadzi cykl Polska filmowa na antenie Canal+ Discovery.

Rafał Zawierucha — DZIEWCZYNA, życie prywatne

Zawierucha pochodzi z licznej rodziny — ma w sumie 23 braci i sióstr. Jedynie 3 z nich jest spokrewniona biologicznie. Wszystko dlatego, że jego rodzice przez wiele lat prowadzili rodzinny dom dziecka. Jeden z biologicznych braci aktora wygrał program MasterChef.

Partnerką Rafała Zawieruchy jest Gabriela Bliźniuk, która również pracuje w branży filmowej — jest klapserką. Para poznała się przy okazji pracy na jednym z planów filmowych.

Rafał Zawierucha — filmy

Aktor znany jest z seriali Przepis na życie, Hotel 52 oraz Siła wyższa. Zagrał między innymi w filmach Bogowie, Miasto 44, Wkręceni i Jack Strong. Niewątpliwie, jego największym dotychczasowym sukcesem była rola w filmie Quentina Tarantino Pewnego razu… w Hollywood, w którym można było zobaczyć aktorów światowego formatu, m.in. Brada Pita oraz Leonardo Di Caprio.

Rafał Zawierucha — Instagram

Rafał Zawierucha prowadzi konto na Instagrmie pod nazwą @rafal_zawierucha. Obecnie jego aktywność obserwuje ponad 22 tysiące użytkowników. Aktor dodaje tam zdjęcia zarówno prywatne, jak i pokazujące jego pracę na planie.