Kim jest Paulina Piątek? [instagram, wiek, zawód]

Paulina Piątek jest żoną jednego z najbardziej znanych polskich piłkarzy — Krzysztofa Piątka. Z wykształcenia jest prawnikiem. Kobieta świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych jako aspirująca influencerką. Na swoim instagramowym profilu często publikuje zdjęcia z ciuchami i butami od znanych projektantów.

Kim jest Paulina Piątek?

Paulina Piątek (z domu Procyk) ma 29 lat i podobnie jak Krzysztof pochodzi z Lubina. Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, a z wykształcenia jest prawnikiem.

Para poznała się w 2014 roku w Lubinie, kiedy napastnik występował jeszcze w Zagłębiu Lubin. Od razu między nimi zaiskrzyło. Starsza o 4 lata Paulina pracowała wtedy w biurze, a Krzysztof uczył się jeszcze w szkole.

Do zaręczyn doszło w 2018 roku. Paulina i Krzysztof Piątkowie pobrali się 1 czerwca 2019 roku. Wesele odbyło się w Zamku Joannitów w Łagowie. Na kameralną uroczystość zaproszeni zostali tylko rodzina oraz najbliżsi przyjaciele młodej pary.

Paulina Piątek posiada agencję public relations P&P Management. Niestety, w internecie trudno odnaleźć dokładniejszy zakres działalności firmy. Kobieta zdecydowanie lepiej odnajduje się w mediach społecznościowych jako aspirująca influencerką.

Paulina Piątek, czyli miłość Krzysztofa Piątka

Ostatnio o Krzysztofie Piątku zrobiło się głośno za sprawą jego transferu do Herthy Berlin, która obecnie zajmuje dopiero 14. miejsce w tabeli Bundesligi. Piłkarz wcześniej występował we włoskim Genoa, skąd trafił do AC Milan. W barwach utytułowanego klubu występował jedynie przez rok.

Krzysztof Piątek jest także reprezentantem Polski. Do tej pory wystąpił w 10 spotkaniach polskiej kadry, w których zdobył 5 bramek. Podczas spotkań reprezentacji Polski oraz meczów ligowych piłkarz zawsze może liczyć na wsparcie i doping swojej pięknej żony Pauliny.

Karolina Piątek — Instagram

Paulina Piątek prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @paulynaaa_a. Obecnie jej profil obserwuje ponad 75,4 tysiąca osób. Można zobaczyć tu zdjęcia jej stylizacji oraz zdjęcia z zagranicznych podróży, na których pozuje w seksownych strojach kąpielowych. Śmiało można powiedzieć, że jest obecnie jedną z najatrakcyjniejszych polskich WAGs.