Kim jest Paula Rodak? [wiek, instagram, youtube]

Paula Rodak jest autorką kanału na Youtubie Paula Rodak, w którym opowiada o życiu gwiazd tych współczesnych, jak i popularnych jakiś czas temu. Pierwszy film na jej kanale pojawił się 9 maja 2017. Opowiadał o dramatach ze ścianki, czyli wpadkach, które mogą przytrafić się celebrytom podczas imprez branżowych. W odcinku gościnnie wystąpiła Sylwia Nowak — aktorka, wokalistka i również youtuberka.

Kim jest Paula Rodak?

Paula Rodak związana jest z mediami od studiów. Zaczynała od dziennikarstwa interwencyjnego w rodzinnym Krakowie, aby później odnaleźć się w tematyce związanej z kulturą, muzyką i show-biznesem. Pracę w telewizji rozpoczęła jako producentka programu Muzyczna Strefa w telewizji ITV (dziś TO.TV), następnie pracowała jako reporterka i prezenterka w programie Na Tapecie Superstacji. Poza dziennikarstwem zawodowo zajmuje się cyfrową dystrybucją muzyki oraz filmów.

Swoją wiedzą na temat show-biznesu postanowiła podzielić się z innymi, zakładając kanał na Youtubie. Informacje przekazuje lekkiej i zabawnej formie.

Miło mi Cię widzieć na moim kanale. Jeśli kochasz show-biznes, gwiazdy, modę i urodę — jest to miejsce dla Ciebie. Nie zabraknie tutaj śmiesznych scenek „z życia gwiazd”, wywiadów, rankingów, kontrowersyjnych wywiadów i świetnych gości — zachęca do subskrypcji Rodak.

Rodak zajmuje się dziennikarstwem od kilku lat. Wiedzę o tym, jak działa świat show-biznesu czerpie z bezpośrednich rozmów z gwiazdami oraz obserwacji poczynionych na licznych branżowych imprezach. Nie są to absolutnie jej własne wyobrażenia o tym świecie. Świat celebrycki obrósł wieloma mitami, a Paula Rodak je weryfikuje. Pomagają jej w tym goście specjalni, dziennikarze, specjaliści w dziedzinie mody i wizerunku a także same gwiazdy.

Dziennikarka na swoim kanale obecnie publikuje 3 serie:

  1. Zbrodnie w show-biznesie. W tej serii poruszane są nieco mroczniejsze sprawy bardziej, jak i mniej znane związane ze znanymi osobami.
  2. Kronika Polskiego Show-biznesu, w której wspominane są dawne programy, zespoły czy seriale. Do rozmowy często zapraszani są ciekawych goście.
  3. Ostatnia seria nie ma swojej konkretnej nazwy. Są to małe rankingi Pauli, które często opierają się na wspomnieniach, jak np. kiedyś znani, dziś nikt ich już nie pamięta, itp.

Paula Rodak – Instagram

Paula Rodak prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @paula_rodak. Obecnie jej profil obserwuje  4103 użytkowników.