Kim jest Patrycja Kujawa? [wiek, instagram, suknie]

Patrycja Kujawa jest jedną z najbardziej cenionych projektantek sukien ślubnych w Polsce. Jej projektami zachwycają się nie tylko panny młode czekające na jeden z najważniejszych dni w swoim życiu, ale także gwiazdy. Ostatnio jednak kobieta została poddana ogniowi krytyki. Jeśli jesteście ciekawi co było powodem, czytajcie dalej!

Kim jest Patrycja Kujawa?

Patrycja Kujawa urodziła się w Łodzi. Jej mama szyła zawodowo, a przez jakiś czas jej rodzice prowadzili nawet własną szwalnię. Jako dziecko lubiła bawić się ścinkami materiałów oraz chodzić do dużych przemysłowych szwalni. Uwielbiała również rysować i malować – w konkurach plastycznych zawsze zajmowała wysokie miejsca. W wieku 17 lat wzięła udział w konkursie piękności, pracowała również jako fotomodelka.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i przez jakiś czas pracowała w zawodzie. Jednak nie mogła zapomnieć o świecie mody. W wolnych chwilach organizowała sesje zdjęciowe, co sprawiało jej ogromną przyjemność.

Momentem przełomowym w życiu Kujawy było poznanie obecnego męża. To on jako pierwszy docenił talent artystki, gdy zobaczył jej rysunki, ręcznie robioną biżuterię, nakrycia głowy do sesji oraz projekty sukni. Stwierdził, że taki potencjał nie może się zmarnować i koniecznie trzeba go wykorzystać. I tak zaczęła się przygoda z szyciem i projektowaniem, która trwa aż do dziś. Patrycja otworzyła Ślubne Atelier OrOr w Warszawie i coraz więcej klientek zamawia u niej bajeczne suknie ślubne i wieczorowe. W gronie jej fanek są również gwiazdy. W projektach Kujawy wystąpiły m.in. Doda, Blanka Lipińska czy Natalia Siwiec. Jej zmysłowe i seksowne kreacje bardzo spodobały się również Klaudii Wiśniowskiej – prezenterce Superstacji, Ewie Mielnickiej – Miss Polski 2014, Oli Ciupie – modelce i prezenterce 4funTv, aktorkom Oli Szwed i Annie Prus, piosenkarce Magdzie Femme, modelce Pauli Tumali, oraz Annie Karwan – uczestniczce Voice of Poland.

Patrycja Kujawa dość mocno chroni swoje życie prywatne. Nie wiadomo nawet, ile ma dokładnie lat. Z wpisu, który w zeszłym roku umieściła na Instagramie, wynika jedynie, że niebawem będzie obchodzić 30 urodziny. Jedyny fakt, jaki Kujawa poddała do wiadomości publicznej, to narodziny córki Lany, która pojawiła się na świecie w zeszłym roku.

Patrycja Kujawa — afera

Mimo że projektami Patrycji Kujawy zachwyca się wiele kobiet, to nie każdej jest dane wystąpić w sukni projektantki. Wynika to z faktu, że suknie Kujawy dostępne są do określonego rozmiaru – 38. Jedna z klientek wyraziła swoje niezadowolenie w sieci, zarzucając Kujawie idealizowanie sylwetki. Sama zainteresowana wyznała, że ona także nosi większe ubrania, ale rozmiar jej projektów zależny jest od materiału. Suknie, które salon ma w swojej ofercie, są prześwitujące i nie nadają się dla osób z większym rozmiarem.

Patrycja Kujawa — Instagram

Patrycja Kujawa prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @kujawa.patrycja_designer. Obecnie jej aktywność śledzi ponad 55 tysięcy użytkowników