Kim jest Oliwia Wolińska? [wiek, rodzice, Instagram]

Oliwia Wolińska jest córką polskiego projektanta mody — Dawida Wolińskiego, który telewidzom znany jest z programu Top Model, gdzie jest jednym z jurorów. Dziewczyna ma już 24 lata i mimo popularności ojca, udało jej się zachować prywatność. Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda córka Wolińskiego i czym się zajmuje, przeczytajcie poniższy artykuł.

Kim jest Oliwia Wolińska?

Oliwia Wolińska urodziła się w 1996 roku, jej ojciec miał wtedy 19 lat. Dziewczyna jest owocem związku projektanta z ówczesną partnerką Basią. Para jednak nie zdecydowała się na ślub, ponieważ ich związek przezywał kryzys i planowali się rozstać.

Ona nie jest owocem chwilowej miłości. Ja się z Basią bardzo długo spotykałem i akurat jak to wszystko nam się przydarzyło, to właśnie wtedy się rozstawaliśmy. Moi rodzice bardzo fajnie się zachowali. Inni nalegali na ślub, na mieszkanie razem, żeby już to wszystko było zamknięte, a moja mama powiedziała z tatą, że nie ma mowy – jak chcą mieszkać razem to bardzo proszę, żaden ślub, żadne wymyślanie, jeśli będziemy chcieli to to zrobimy i nie ma co unieszczęśliwiać trzech osób na raz, a potem wszystkich przy okazji — opowiadałopowiadał przed laty Woliński w prowadzonym przez Magdę Mołek programie W roli głównej.

Oliwia studiuje ceramikę artystyczną na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Ojciec jest zachwycony jej talentem.

Ona studiuje ceramikę na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. To jest jej pasja. Lubi rysować, malować, robić zdjęcia… Ma uzdolnienia manualne. Uwielbia robić paznokcie — zdradził w rozmowie z portalem PrzeAmbitni.pl.

Rzeczywiście, córka Wolińskiego robi piękne manicure’y, ale też świetne makijaże i niezłe charakteryzacje. Umiejętności mogłaby jej pozazdrościć niejedna wizażystka. 24-latka zamieszcza efekty swoich prac artystycznych na Instagramie.

Oliwia jest bardzo podobna do swojego ojca. Odziedziczyła po nim blond włosy, jasną karnację i niesamowite, jasnoniebieskie oczy. Jak przyznał Woliński, łączy ich również podobne poczucie humoru.

Oliwia Wolińska — Instagram

Oliwia Wolińska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @oliveek. Można tu obejrzeć jej prace artystyczne, czasem dziewczyna wrzuca też selfie oraz zdjęcia ze swoim chłopakiem. Niestety jej profil jest prywatny. Fotografie może zatem oglądać tylko ta osoba, która zdecyduje się oberwać konto córki projektanta.