Kim jest Ola Filipek? [wiek, instagram, rmf fm]

Ola Filipek jest prowadzącą programu Lepiej być nie może! w stacji radiowej RMF FM. Z nową prasówką, najlepszą muzyką i uśmiechem na twarzy będzie Wam towarzyszyć od 10 do 15 w każdą sobotę i niedzielę.

Kim jest Ola Filipek?

Aleksandra Filipek w dzieciństwie ćwiczyła grę na skrzypcach, którą porzuciła dla marzeń o dziennikarstwie. W klasie maturalnej zmieniła jednak plany i postanowiła zostać specem od Internetu. Jednak kierunek Elektroniczne Przetwarzanie Informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim nie przyniósł jej satysfakcji. W trakcie studiów Ola zrozumiała, że jedyne programy, które lubi, to te radiowe, i ostatecznie zrezygnowała z uczelni.

Przez znajomych uważana jest za największą gapę świata, chociaż zdążyła już udowodnić, że „języka w buzi nie zapomina”. Ola lub też rządzić: wszędzie jej pełno i zawsze ma ostatnie słowo!

Jest posiadaczką dwóch czworonogów: „kota o usposobieniu leniwca i psa, który łapie myszy”.

Ola Filipek — RMF FM

Ze stacją radiową RMF FM Ola Filipek związana jest od 2012 roku. Zaczynała w ekipie eLO RMF, potem dołączyła do zespołu Radiofonii. Do RMF FM trafiła w wakacje 2016 roku.

Była prowadzącą weekendowego pasma nocnego Dobrze zagrane (od 24 do 4), odsłaniała również nowe oblicze Marka Piekarczyka w niedzielnym programie. Serca słuchaczy zdobyła przepięknym, delikatnym i dziewczęcym głosem.

Od września 2018 roku prowadzi program Lepiej być nie może! Z nową prasówką, najlepszą muzyką i uśmiechem na twarzy towarzyszy słuchaczom radia RMF FM od 10.00 do 15.00 w każdą sobotę i niedzielę.

Ola Filipek — Instagram

Aleksandra Filipek prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @ola.filipek. Na chwilę obecną profil Oli obserwuje 3108 osób. Można tu zobaczyć głównie zdjęcia z jej podróży oraz chwile z życia codziennego. Nie brakuje też ukochanych czworonogów kobiety — psa Tesli oraz kota Hertza.