Kim jest Natalia Piguła?

Czy wiesz, kto będzie reprezentował nasz kraj na konkursie Miss Universe? Będzie to przepiękna Natalia Piguła. Kobieta jest doskonałym przykładem na to, że marzenia rzeczywiście się spełniają, gdy tylko im damy szansę. Co wiemy o naszej przepięknej rodaczce?

Najważniejsze informacje

Natalia Piguła ma dwadzieścia siedem lat i jest mieszkanką Łodzi. Natalii wydawało się, że z wystąpienia na konkursie Miss Universe nic nie będzie. Jednak los tak chciał, że otrzymała telefonicznie tę propozycję i nawet sekundy nie zastanawiała się nad przyjęciem tej oferty. Było to spełnienie jej najskrytszych marzeń.

Natalia Piguła to laureatka masy konkursów piękności. Już gdy miała piętnaście lat wygrała Elite Model Look. Była to dla niej przepustka do świata mody. W roku 2012 została finalistką Miss Polonia i reprezentowała nasz kraj w konkursie – Miss Intercontinental 2013. Na konkursie tym zakwalifikowała się do pierwszej piętnastki. Niestety choroba przeszkodziła Natalii w spełnianiu marzeń. Przez chorobę przytyła ponad dwanaście kilogramów. Jednak udało jej się powrócić do formy sprzed choroby. Dwa lata temu zdobyła tytuł Miss Ziemi Łódzkiej i została także Wicemiss Polski.

Przygotowania czas start

Musimy zaznaczyć, że Natalia Piguła nie tylko jest przepiękna, ale także jest bardzo przedsiębiorca. Mało kto wie, ale prowadzi własną firmę kuriersko-transportową. Ukończyła na Politechnice Łódzkiej budownictwo. Uwielbia w wolnej chwili uprawiać sport. Latem stawia na rolki, a zimą jeździ na desce. Pasjonuje się także motoryzacją oraz szybkimi samochodami. Uwielbia prasę motoryzacyjną, którą przegląda w wolnej chwili.

Obecnie ma bardzo mało czasu wolnego. Bowiem zajmuje się już kompletowaniem garderoby, aby wyruszyć na najważniejszy konkurs na świecie. Mowa o Miss Universe. Gala finałowa odbędzie na Florydzie już 16 maja bieżącego roku.

Natalia Piguła pokazuje nam chętnie jak wiele wysiłku należy włożyć w przygotowania do konkursu. Od finalistek oczekuje się przygotowania materiałów nie tylko zdjęciowych, ale także filmowych, które prezentują finalistkę oraz kraj, który reprezentuje.Najczęściej dziewczyny do konkursu przygotowują się około pół roku. Jednak nasza reprezentantka miała na to tylko miesiąc. Codziennie bierze udział w wielu sesjach zdjęciowych oraz przymiarkach strojów. Możemy zdradzić, że finałową suknię zaprojektowała Natalii sama Viola Piekut. Strój narodowy będzie symbolizował Polskę. Powstaje w pracowni Mona Lissa pod okiem Agnieszki Lechańskiej.

Pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za Natalię i wierzyć w zwycięstwo.