Kim jest Monika Goździalska? [instagram, big brother, dzieci]

Monika Goździalska to modelka, celebrytka, uczestniczka licznych konkursów piękności. W 2011 roku brała udział w wyborach Mrs. World, gdzie zdobyła tytuł I Wicemiss. Karierę w mediach zaczynała udziałem w Big Brotherze. Później wzięła udział w celebryckiej edycji reality show, by następnie dać się poznać jako wielbicielka gotowania w MasterChefie. Przez media została okrzyknięta najseksowniejszą uczestniczką obu programów, dlatego postanowiła wystąpić w rozbieranej sesji do magazynu CKM.

Kim jest Monika Goździalska?

Monika Goździalska pochodzi z Brześca Kujawskiego. Kiedy miała 16 lat, na jednej z warszawskich ulic została zauważona przez pracowników agencji dla modelek EasternModels. Początkowo była sceptycznie nastawiona do pracy w modelingu, ale ostatecznie zdecydowała się na współpracę.

Jeszcze jako nastlatka wyjechała do Paryża, gdzie pozowała dla czołowych francuskich fotografów mody. W 1999 roku została wybrana Twarzą Europy. Jej szybko rozwijająca się kariera została przerwana przez nieplanowaną ciążę. Goździalska wróciła do Polski i na kilka lat wycofała się z życia publicznego.

Monika Goździalska — BigBig Brother i MasterChef

W 2002 roku Monika Goździalska wzięła udział w 3. edycji Big Brothera. Niestety z powodu problemów zdrowotnych wycofała się z programu i na kilka lat wróciła do Paryża. W 2008 roku modelka została zaproszona przez producentów Big Brothera do udziału w specjalnej edycji programu — VIP.

Goździalska w wielu wywiadach wspomina, że od dzieciństwa pasjonowała się gotowaniem. Już jako dziecko chętnie przygotowywała obiady, a podczas pobytu w Paryżu żywiła współlokatorki. Dlatego, kiedy zobaczyła w telewizji ogłoszenie o castingu do I edycji programu MasterChef bez zastanowienia zgłosiła się na casting, który wygrała.

Niedawno była związana z TVP, dla której realizowała cykle kulinarne. Teraz spełnia się w sporcie — przez swojego Instagrama z powodzeniem namawia swoich obserwatorów do fitnessu.

Równolegle z karierą w mediach niejednokrotnie zaskakiwała zmianą wyglądu, przy czym wciąż zachwyca smukłą figurą. Goździalska ma za sobą też odważną, rozbieraną sesję dla magazynu CKM.

Monika Goździalska — dzieci

Córka Moniki Goździalskiej ma 22 lata i nazywa się Natalia. W 2019 roku celebrytka ogłosiła za pośrednictwem InstaStories, że jej córka jest lesbijką.

Akceptuję to w pełni. Dla mnie to jest normalne. Dla mnie to nie jest nic nienormalnego, że moja córka jest lesbijką i mówię o tym głośno. Może rzadko jakakolwiek osoba w show-biznesie przyznałaby się do tego, że jej córka lub jej syn jest gejem, lesbijką, ale ja o tym mówię, bo ja nie mam przed wami tajemnic.

W dalszej części wypowiedzi gwiazda przyznała, że fakt, że ma córkę homoseksualistkę, nic w jej życiu nie zmienił. Choć ubolewa, że nie doczeka się wnuków, najważniejsze dla niej jest to, aby jej dziecko było szczęśliwe.

Mam pod swoim dachem, nosiłam w swoim brzuchu dziewczynkę, która jest lesbijką. Niezmiernie ją kocham. Jestem z niej niesamowicie dumna.

Monika Goździalska — ślub

W 2019 Monika Goździalska w tajemnicy przed wszystkimi wzięła ślub w na Malediwach. Ceremonia odbyła się na plaży, nad brzegiem oceanu, pod białym namiotem i w świetle płonących pochodni. Gwiazda w tym wyjątkowym dniu postawiła na kolorową, zwiewną sukienkę z egzotycznym motywem, a do tego dobrała duże, różowe kolczyki. Na wesele na Malediwach zostali zaproszeni jedynie najbliżsi.

Monika Goździalska — Instagram

Monika Goździalska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @monika.gozdzialska. Aktualnie jej profil obserwuje 144 tysiące osób. Kobieta bardzo często publikuje zdjęcia swojej wyrzeźbionej sylwetki, która jest naprawdę imponująca.