Kim jest Michał Baryza? [top model, ninja warrior, instagram]

Michał Baryza zyskał rozpoznawalność dzięki udziałowi w 4. edycji programu Top Model. 22-latek dotarł do finału, ostatecznie zajmując 2 miejsce. Jurorzy wróżyli mu wielką karierę. Jak potoczyły się losy aspirującego modela po zakończeniu programu? Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Michała Baryzy, czytajcie dalej!

Kim jest Michał Baryza?

Michał Baryza urodził się 6 października 1991 roku. Dorastał na wsi, gdzie pomagał rodzicom w prowadzeniu gospodarki. Jego największą pasją była piłka nożna, myślał nawet o profesjonalnej karierze. Baryza jest jednym z pierwszych mężczyzn, którzy odnieśli sukces dzięki programowi Top Model. Brał udział w 4. edycji i zajął drugie miejsce (pierwsze miejsce zajęła wtedy Osi Ugonoh). Aktualnie pracuje jaki fizjoterapeuta.

Michał Baryza — udział w programie Top Model

Do programu Top Model Michał Baryza zgłosił się, kiedy miał 22 lata. Radził sobie bardzo dobrze, a jurorzy wróżyli mu wielką karierę. Ostatecznie chłopak zajął 2 miejsce, przegrywając w finale z Osi Ugonoh.Po zakończeniu programu brał udział w licznych pokazach, sesjach i współpracach ze znanymi markami.

Michał Baryza — Ninja Warrior i One night squad

Michał Baryza wystąpił również w programie Ninja Warrior. Udało mu się dotrzeć nawet do finału. Niestety, duży wysiłek fizyczny spowodowany jednym z zadań sprawił, że mężczyzna stracił przytomność i potrzebował pomocy medycznej. 28 maja na platformie Player.pl pojawił się kolejny program z udziałem Baryzy. One night squad, gdzie pojawił się razem z innymi gwiazdami różnych randkowym programów m.in. Hotel Paradise i Love Island.

Michał Baryza — zycie prywatne

Jakiś czas temu Michał Baryza zamieścił na Instagramie zdjęcie z chrztu świętego, na którym był gościem, do którego pozuje prawdopodobnie ze swoją partnerką.

Mr. & Mrs. #suprise — podpisał zdjęcia.

Niestety nadzień dzisiejszy nie wiadomo zbyt wiele na temat pięknej brunetki.

Michał Baryza — Instagram

Michał Baryza prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @michalbaryza. Na chwilę obecną jego konto obserwuje 164 tysiące użytkowników tego serwisu.