Kim jest Marcelina Rutkowska? [partner, żużel, instagram]

Marcelina Rutkowska to dziennikarka sportowa, która przybliża fanom tajniki meczów PGE Ekstraligi. Prywatnie jest narzeczoną Jana Konikiewicza, wiceprezesa firmy One Sport, która organizuje indywidualne mistrzostwa świata juniorów oraz indywidualne mistrzostwa Europy seniorów (SEC). W zeszłym roku para zaręczyła się, a Konikiewicz zrobił to w naprawdę niebanalny sposób.

Kim jest Marcelina Rutkowska?

Marcelina Rutkowska pochodzi z Bydgoszczy, ale od lat kojarzona jest z Toruniem, gdzie stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych podprowadzających podczas zawodów żużlowych. Wiele osób kojarzy ja również z branżą fashion i fotomodelingiem.

Obecnie Marcelina Rutkowska jest dziennikarką sportową. Po raz pierwszy w rolę reporterki żużlowej wcieliła się podczas finałów Indywidualne mistrzostwa Europy w Częstochowie w 2014 roku.

Pamiętam, że denerwowałam się wtedy jak nigdy w życiu. Szybko okazało się jednak, że to fantastyczna praca, która daje taki zastrzyk adrenaliny i mnóstwo pozytywnych emocji, że bardzo łatwo się uzależnić. Nic więc dziwnego, że z każdym początkiem kolejnych sezonów ten głód speedwaya stawał się coraz większy. Dziś jest on nie do wytrzymania. Jednak w całej tej trudnej sytuacji i przy wielu niewiadomych pozostaje mieć nadzieję, że spotkamy się w tym roku na żużlowych stadionach — napisała na swoim Instagramie Marcelina Rutkowska.

Aktualnie zjawiskowa blondynka przybliża fanom techniki meczów PGE Ekstraligi na kanale Eurosport i Eleven Sports.

Marcelina Rutkowska — partner

Partnerem Marceliny Rutkowskiej jest Jan Konikiewicz — wiceprezes firmy One Sport, która zajmuje się organizacją m.in. indywidualnych mistrzostw świata juniorów oraz indywidualnych mistrzostw Europy seniorów (SEC).

Para podczas wakacji w Stanach Zjednoczonych wybrała się na mecz NBA między Brooklyn Nets a Los Angeles Lakers. W trakcie przerwy w grze zakochani wzięli udział w konkursie, o którego finale nie wiedziała Marcelina, kibice i miliony widzów, śledzący koszykarskie wydarzenia. Pod koniec zabawy bowiem Konikiewicz oświadczył się swojej wybrance.

Tego meczu nigdy nie zapomnę — napisała reporterka w mediach społecznościowych.

Marcelina Rutkowska — Instagram

Marcelina Rutkowska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @marcelinska. Profil dziennikarki aktualnie obserwuje 11 tysięcy osób.