Kim jest Magdalena Pieczonka? [wiek, instagram, kiedyś]

Magdalena Pieczonka to jedna z najpopularniejszych makijażystek w Polsce. Z jej usług chętnie korzystają gwiazdy, takie jak Natalia Siwiec, Izabela Janachowska czy Maffashion. Jest również autorką książki Twój make-up z gwiazdami, gdzie zdradza tajniki swojego fachu. W zawodzie pracuje od wielu lat, ale rozpoznawalność zapewniły jej tutoriale makijażowe, które zaczęła publikować jako jedna z pierwszych wizażystek w Polsce.

Kim jest Magdalena Pieczonka?

Magdalena Pieczonka urodziła się 12 sierpnia 1985 roku w Cieszynie. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach, jednak swoją karierę związała na dobre z makijażem. Swój talent szlifowała w szkole Agnieszka Broda School of make up.

Makijażowy debiut Pieczonka zaliczyła w 2011 roku podczas Eska Music Awards. Z czasem z jej usług zaczęło korzystać coraz więcej osób, w tym gwiazdy takie jak Natalia Siwiec, Ewa Chodakowska, Angelika Mucha czy Maja Sablewska.

Kobieta ma na swoim koncie współpracę z wieloma programami, m.in. Pytanie na śniadanie, X Factor, Mam talent oraz W obiektywnie Justyny Steczkowskiej. Wykonywała również makijaże dla magazynów Vivaoraz Show. Oprócz tego miała swój udział przy pokazach mody wielu znanych projektantów, między innymi była to Marta Boliglova.

Pieczonka prowadzi również warsztaty dla osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności w zakresie makijażu, a także kanał na Youtube, gdzie dzieli się cennymi wskazówkami i poradami.

Magdalena Pieczonka — Instagram

Magdalena Pieczonka posiada konto na Instagramie pod nazwą @magdapieczonkamakeup. Aktualnie jej profil śledzi aż 597 tysięcy użytkowników. Dzieli się tam efektami swojej pracy. Z życia prywatnego dodaje sporadycznie relacje. Jeśli jesteś fanką makijażu, koniecznie dołącz do jej obserwujących.

Magdalena Pieczonka — kiedyś

Magdalena Pieczonka w 2019 roku

Magdalena Pieczonka na przestrzeni lat przeszła znaczną metamorfozę. Przede wszystkim poddała się wielu zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, m.in. powiększyła usta, a jej nos stał się zdecydowanie smuklejszy. Urody dodają jej rozjaśnione do stylowego blondu o chłodnym tonie włosy, a także przedłużone rzęsy. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że kobieta przez lata prawdopodobnie schudła kilka kilogramów, co również widocznie wpłynęło na jej wygląd. Podoba się wam się metamorfoza Magdaleny Pieczonki?