Kim jest Magdalena Berus? [chłopak, instagram, druga szansa]

Mało kto wie, że Magdalena Berus karierę zaczynała jako modelka. I choć pracowała na zagranicznych wybiegach, wyznaje, że wciąż nie uporała się z licznymi kompleksami. Ponadto nigdy nie sądziła, że mogłaby zostać aktorką. Dziś na koncie ma wiele znaczących rów, zagrała m.in. w filmie Bejbi Blues, gdzie wcielała się w rolę Natalii. Sprawdźcie, co jeszcze wiemy na temat Magdaleny Berus.

Kim jest Magdalena Berus?

Magdalena Berus urodziła się 17 czerwca 1993 roku w Rudzie Śląskiej. Jest uznawana za jedną z najlepszych aktorek jej pokolenia.

Zadebiutowałą rolą Natalii w filmie Bejbi Blues, za którą dostała Nagrodę za debiut aktorski na 38. Gdynia Film Festival, Nagrodę dla najlepszej aktorki na Neisse Filmfestival w Zittau, nominację do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego oraz nominację do Złotego Szczeniaka za pierwszoplanową rolę aktorską kobiecą.

Kolejną nagrodę — dla najlepszej aktorki w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych na Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera — otrzymała za rolę Kariny Sobańskiej w filmie Nieulotne. Jej kreacja została również nominowana do Złotego Szczeniaka za drugoplanową rolę aktorską kobiecą.

W 2013 roku Magdalena Berus zdobyła Złotego Anioła dla wschodzącego talentu europejskiego na 11. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym TOFIFEST w Toruniu.

Kolejne nagrody (obie w kategorii najlepsza aktorka) zdobyła w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych na Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego Off Camera w Krakowie i na Międzynarodowym Festiwalu Filmowy Cinema Jove w Walencji – za rolę Karoliny w filmie Szatan kazał tańczyć.

Aktorkę można było zobaczyć również w takich produkcjach jak Druga szansa, 7 uczuć czy w filmie Zenek o życiu Zenka Martyniuka.

Magdalena Berus — chłopak

Aktorka mocno chroni swoje życie prywatne. Łączono ją z Nikodemem Rozbickim (po roli w Bejbi Blues) oraz Maciejem Musiałowskim (po roli w Drugiej Szansie), ale te informacje nigdy nie zostały potwierdzone.

Magdalena Berus — Instagram

Magdalena Berus prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @magdalena.berus. Aktualnie jej profil obserwuje 1 988 osób.