Kim jest Laura Słowiak? [instagram, wiek, ciąża]

Laura Słowiak jest żoną piłkarza reprezentacji Polski – Piotra Zielińskiego. Obecnie para mieszka w Neapolu, gdzie piłkarz występuje na pozycji pomocnika we włoskim klubie SSC Napoli. Sprawdź, co wiemy na temat wybranki Zielińskiego.

Kim jest Laura Słowiak?

Laura Słowiak ma 30 lat i podobnie jak piłkarz pochodzi z Ząbkowic Śląskich. Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie ukończyła analitykę medyczną. Na co dzień zajmuje się modelingiem.

Piotr Zieliński i Laura Słowiak są parą od 6 lat. Piłkarz oświadczył się kobiecie po 4 latach związku w dzień jej urodzin. Do zaręczyn doszło na Mazurach.

Zakochani pobrali się 15 czerwca 2019 roku. Ceremonia zaślubin oraz wesele odbyło się w ich rodzinnym mieście, w Ząbkowicach Śląskich. Tego dnia Laura zachwyciła wszystkich pięknymi kreacjami, przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Piłkarz wybrał klasyczny garnitur, w którym prezentował się bardzo elegancko.

Podczas meczu Ligi Europy, zawodnik SSC Napoli strzelił bramkę swojemu rywalowi Realowi Sociedad (1:1), a po niej wykonał charakterystyczną w piłkarskim świecie cieszynkę. Oznacza to, że żona reprezentanta Polski Laura Zielińska jest w ciąży i piłkarz już wkrótce po raz pierwszy zostanie ojcem. Para spodziewa się syna.

Laura Słowiak — Instagram

Żona piłkarza SSC Napoli prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @lauraslowiak. Laura jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i na chwilę obecną może pochwalić się ponad 39 tysiącami obserwatorów. Na jej profilu można zobaczyć zdjęcia z mężem i ich ukochanym psem, relacje z wakacji, a także momenty z codziennego życia.