Kim jest Kris Adamski? [Instagram, metro, żona]

Kris Adamski odpowiada za choreografię uczestników programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W swoim dorobku ma wiele dokonań reżyserskich i choreograficznych na rynku event-estrada, film oraz teatr m.in. w Moskwie, Wilnie, Casablance czy Kopenhadze. Jest autorem choreografii ponad 150 produkcji reklamowych na całym świecie, m.in. dla L’oreal, Dannone, Philips czy Pompea. Na swoim koncie ma również dwa komercyjne Fashion show zrealizowane w Cannes.

Kim jest Kris Adamski?

Kris Adamski urodził się 2 marca 1970 roku w Koszalinie. Oznacza to, że właśnie skończył 51 lat.

W 1986 roku razem z Grzegorzem Staniszewskim założył w Koszalinie znany do dziś zespół taneczny Break Dance Top Toys. Dwa lata później wyjechał z rodzinnego miasta na studia pantomimy do Warszawskiego Studio Pantomimy przy Teatrze Żydowskim. Został przyjęty od razu na drugi rok.

W 1990 roku Adamski przeszedł z sukcesem eliminacje do Musicalu METRO w reż. Janusza Józefowicza. Razem z METREM występował na Broadwayu w Teatrze Minskoff. Brał także udział we wszystkich produkcjach Teatru Studio Buffo do roku 1997.

Jest autorem choreografii do wielu programów telewizyjnych, a także do filmów i seriali, m.in. Sara czy Baobab – czyli zielono mi. Jako reżyser komercyjny ma na swoim koncie m.in. reżyserię Gali Jesiennej Ramówki TVP (2007 i 2008) oraz Galę TVP BR (2007 i 2009).

Od marca 2014 roku Krzysztof Adamski jest trenerem aktorskim, choreografem oraz odpowiada za inscenizacje w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Kris Adamski — zycie prywatne

Kris Adamski niechętnie dzieli się informacjami ze swojego życia prywatnego. Mimo tego, w sieci można znaleźć kilka zdjęć, na których choreograf widnieje ze swoją rodziną. Mężczyzna ma syna Mateusza oraz córkę Lenę. Żoną Krzysztofa Adamskiego jest pani Magdalena.

Kris Adamski — Instagram

Mimo że Instagram jest obecnie jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych, Krzysztof Adamski nie posiada tam swojego profilu. Można go jednak znaleźć na Facebooku pod nazwą Krzysztof KRIS Adamski.