Kim jest Karolina Małysz? [wiek instagram, narzeczony]

Karolina Małysz jest jedyną córką jednego z najbardziej znanych polskich skoczków narciarskich, a obecnie Dyrektora Koordynatora ds. Skoków i KN w Polskim Związku Narciarskim oraz jego żony — Izabeli Małysz. 23-latka studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim i ma wiele pasji. Jedną z nich sa podróże, a zdjęciami z pięknych zakątków świata chętnie dzieli się w mediach społecznościowych.

Kim jest Karolina Małysz?

Karolina Małysz dorastała na oczach miliona Polaków. Wszystko za sprawą znanego sportowca — Adama Małysza, który osiągał niebywałe rezultaty w skokach narciarskich. Karolina razem z mamą — Izabelą Małysz, często pojawiała się za zawodach i z trybun wspierała swojego tatę.

Aktualnie Karolina Małysz studiuje na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest miłośniczką kultury hiszpańskiej i meksykańskiej. Uwielbia również podróże. Jej konto na Instagramie przepełnione jest fotografiami z najdalszych zakątków świata.

Córka znanego skoczka ma także duszę artystyczną i uwielbia wykonywać makijaże. Efektami swoich prac czesto dzieli się w mediach społecznościowych.

Karolina Małysz ma 23 lata — urodziła się pod koniec października 1997 roku. Mieszka w Krakowie, a pochodzi z Wisły. W kwietniu 2019 roku zaręczyła się ze swoim wieloletnim partnerem. A zrobili to w Barcelonie.

Karolina Małysz o relacji z ojcem

W wywiadzie udzielonym Dobremu Tygodnikowi Karolina Małysz wyznała, że w dzieciństwie brakowało jej taty, który rzadko przebywał w domu z racji wykonywanej profesji.

Czasem chciałam mieć go przy sobie. Bliżej i częściej. Właśnie tatę, a nie sportowca. Najgorzej było, kiedy miał zawody. Czułam się odizolowana.

Bardzo bała się również o zdrowie taty, który brał udział w licznych zawodach.

Modliłam się. Prosiłam Boga o pomoc dla niego. Przede wszystkim, żeby nic mu się nie stało.

Karolina Małysz — Instagram

Karolina Małysz może się pochwalić sporym gronem fanów. Obecnie jej profil na Instagramie @karolina_malysz obserwuje prawie 18,9 tysięcy osób, a liczba ta stale rośnie. Dzięki temu, że kobieta jest dość aktywna na swoim profilu, możemy podejrzeć, jakie ma pasje oraz zainteresowania.

Na Instagramie Karoliny można znaleźć mnóstwo pięknych zdjęć z zapierającymi dech w piersiach widokami z różnych zakątków świata. Córka znanego skoczka chętnie też pokazuje swojego wieloletniego partnera i narzeczonego. Jest nim Kamil Czyż, który także pochodzi z Wisły. Jego pasją są wyścigi motocyklowe, przede wszystkim enduro, ale startuje również na quadach.