Kim jest Kamil Chludziński? [extasy, instagram, piosenki]

Ciężka praca popłaca! Przekonał się o tym wokalista zespołu Extasy — Kamil Chludziński, którego kreatywność i talent zaowocowały kolejnymi milionami na koncie artysty. Grupa Extasy zaistniała w branży muzycznej dzięki utworom Noc taka czarna, Smakować będę Cię czy Balujemy dziś w domu.

Kim jest Kamil Chludziński?

Kamil Chludziński jest wokalistą zespołu Extasy, który wykonuje muzykę z pogranicza disco polo i dance. Zespół powstał w 2009 roku, wcześniej grupa występowała pod nazwą Matrix. Chudziński występował również z zespołem Stars.

Zanim Chludziński został wokalistą, jeździł z lokalnym zespołem na koncerty i imprezy. Chciał poznać branżę od środka. Miał wtedy 18 lat. W międzyczasie był didżejem, konferansjerem, prowadził mistrzostwa karaoke. Kiedy zaczynał karierę, grał za niewielkie pieniądze, uczył się konferansjerki, śpiewania. To wszystko zaowocowało stworzeniem własnej formacji.

Kamil Chludziński — Extasy

Extasy zadebiutował w 2009 roku singlem Smakować będę cię. Najbardziej znane utwory to: Buzi to za malo, Dziewczyno idealna, Nektar z banana, Balujemy dziś w domu oraz Jesteś moją wyśnioną. Oczywiście nie można tu również pominąć piosenki Zabujany, do której teledysk ma już ponad 5 milionów odsłon w serwisie Youtube. Grupa ma również na koncie współpracę z zespołami Boys, Top Girls oraz News.

Skąd wzięła się nazwa zespołu Extasy?

Chciałem, żeby nazwa była na tyle kontrowersyjna, żeby rzucała się w oczy, była łatwy do zapamiętania. To jest nazwa klubowa. Dla wielu może kojarzyć się z jakimiś używkami. Ale nie o to chodziło. Dla mnie to jest radość, finezja, fantazja, to jest oczywiście podniecenie. I w taki sposób staram się dotrzeć do swoich fanów, w taki sposób tak koncertować, tak występować, żeby każdy mówił: o, to jest fajny zespół, to jest fajna publika, to jest fajne koncerty, fajne występy.

Muzyka disco polo przez długi czas odbierana była jako kicz. Ciężko było spotkać ludzi, którzy nie wstydziliby się, że słuchają tego gatunku muzyki. Jak się okazuje te czasy to już przeszłość, a świadczą o tym, chociażby wyświetlenia pod teledyskami grupy Extasy na Youtubie. Teledyski do utworów Tylko moja dziewczyna, Po uszy zakochany oraz Kocham twoje oczy zostały odtworzone w sumie ponad sto dwadzieścia milionów razy (stan na wrzesień 2020).

Kamil Chludziński — Instagram

Kamil Chludziński prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @zespolextasy_music. Aktualnie profil obserwuje ponad 5 tysięcy osób.

W czasie pandemii ktoś zhakował konto wokalisty na Instagramie, na którym było szesnaście tysięcy fanów. Chudziński stara się odbudować je na nowo, dlatego jestem mniej aktywny.