Kim jest Justyna Pawlicka? [instagram, top model, futra]

Bez wątpienia program nadawany na stacji TVN „Top Model” otworzył wielu jego uczestnikom drzwi nie tylko do świata mody, ale także show biznesu. Oczywiście są także osoby, którym zapewnił jedynie pięć minut sławy. Na pewno jedną z wyróżniających się uczestniczek tego programu jest Justyna Pawlicka. Uczestniczyła w programie tym w roku 2013. W programie doszła dosyć daleko. Ostatecznie zajęła szóste miejsce. Po programie jednak pojawiała się przez pewny czas na ściankach, jak i także na branżowych imprezach, ale później słuch o niej niestety zaginął.

Zewnętrzna przemiana

Justyna Pawlicka wygląda obecnie znacznie inaczej. Naprawdę trudno jest ją poznać. Widzowie show modowego TVN są pod wrażeniem metamorfozy. Pomimo, że radziła sobie w programie całkiem nieźle, to nie zdecydowała się na kontynuację kariery modelki. Po programie mogliśmy ją oglądać w sesji dla magazynu CKM. Postanowiła się skupić na rozwijaniu swojej firmy. Jest bowiem właścicielką firmy o nazwie Fursi, która zajmuje się produkcją wyrobów z futra naturalnego.

Kontrowersyjna działalność

W zasadzie to Justyna Pawlicka nigdy nie ukrywała, że uwielbia wyroby zwierzęcego pochodzenia. Odbijało się to bardzo szerokim echem w mediach. Celebrytka poszła za ciosem i zajmuje się produkcją oraz sprzedażą naturalnych futer. Co więcej nie ukrywa, że jest to biznes niezwykle dochodowy.

Byłej modelce zarzuca się, że pochwala zabijanie zwierzą dla mody. Jest ona jednak konsekwentna i dodaje, że naprawdę wiele gwiazd z jej usług bardzo chętnie korzysta, ale w mediach się do tego nie przyznaje. Kobieta przyzwyczaiła się już do tego, że musi się zmierzać z opiniami nieprzychylnymi na temat tego, co obecnie robi.

Celebrytka nawet zagroziła, że posiada dokładną listę nazwisk osób pochodzących ze świata show-biznesu, które uchodzą za eko, a w rzeczywistości są jej klientkami. Mówi, że wiele osób byłoby nazwiskami tymi zdziwionych. Zapowiada także, że niebawem ją ujawni. To nie są żarty – Justyna Pawlicka naprawdę ma taki zamiar. Chce ujawnić listę osób, które noszą futra naturalne. Musimy przyznać, że może to być naprawdę spory skandal w naszym polskim show-biznesie. Nie mamy pojęcia czy lista zostanie w jakiś sposób opublikowana. O tym z pewnością już niebawem się przekonamy, a klientki znane Justyny Pawlickiej muszą się na pewno mieć na baczności. Warto być na bieżąco w tym temacie.

Musimy przyznać, że robi się ciekawie i będziemy przyglądać się tej sprawie. Oczywiście nie wdajemy się w dyskusje, ponieważ naturalne futra są tematem wciąż bardzo kontrowersyjnym.