Kim jest Justyna Grzybowska? [wiek, instagram, ciąża]

Justyna Grzybowska stała się popularna dzięki serialowi paradokumentalnemu telewizji TVN7 19+, gdzie wciela się rolę bliźniaczek — Zuzy i Matyldy. Fani szybko pokochali jej kreację, a jej konto na Instagramie pozyskało nowych obserwujących. W 2020 roku gwiazda po raz pierwszy została mamą. Sprawdź, co jeszcze wiemy o Justynie Grzybowskiej.

Kim jest Justyna Grzybowska?

Justyna Grzybowska pracowała jako hostessa, obecnie jest fotomodelką i aspirującą gwiazdą Instagrama. Od czterech lat gra w popularnym serialu paradokumetalnym TVN7 19+, opowiadającym o absolwentach klasy maturalnej, którzy wkraczają w dorosłość. Grzybowska gra w nim bliźniaczki — Zuzannę Jurewicz i Matyldę Bogusz.

Na początku maja 2020 Justyna Grzybowska ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Miesiąc później udostępniła zdjęcia z ciążowej sesji zdjęciowej i zdradziła płeć malucha. Okazało się, że serialowa Zuza i jej partner spodziewają się chłopca.

26 września dwudziestoparoletnia gwiazda TVN7 na swoim profilu na Instagramie zamieściła pierwsze zdjęcia swojego syna Antoniego, czym wzbudziła spore poruszenie wśród fanów. Natychmiast pojawiły się pytania, czy zagra on u boku mamy na planie serialu (jej bohaterka spodziewa się dziecka), jednak Grzybowska nie odniosła się do tego.

Justyna Grzybowska — Instagram

Justyna Grzybowska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @justyna.grzybowskaa. Aktualnie jej profil obserwuje 178 tysięcy osób. Justyna chętnie udostępnia tu m.in. zdjęcia syna i opisuje, jak upływają im wspólne chwile.