Kim jest Julia Królikowska? [instagram, studia, klan]

Aktorka para, Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, doczekali się pięciorga dzieci. Niewątpliwie największą popularnością cieszy się Antoni Królikowski, jednak pozostałej czwórce również nie można odmówić talentu. Julia Krolikowska na plan filmowy trafiła, mając zaledwie 2 tygodnie, aby grać u boku sławnej mamy w serialu Klan. Jednak swojej przyszłości nie wiąże z aktorstwem. Jeśli jesteście ciekawi, jakie plany na przyszłość ma 22 -latka, czytajcie dalej.

Kim jest Julia Królikowska?

Julia Królikowska urodziła się 21 lutego 1999 roku w Warszawie. Jest najstarszą córką Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. 22-latka występuje w roli Kasi Lubisz w serialu Klan, do którego na plan trafiła, mając zaledwie 2 tygodnie. Jej mama przyznaje w wywiadach, że fakt, iż zaszła w ciążę, zbiegł się w czasie z planami scenarzystów na odgrywaną przez nią postać. Scenarzyści zgodzili się, aby prawdziwa córka została również jej serialowym dzieckiem.

Julia Krolikowska zaszczepiła się przeciw Covid19

Niedawno Julia Królikowska pochwaliła się w mediach społecznościowych zaświadczeniem, z którego wynika, że przyjęła drugą dawkę szczepionki. 13 stycznia 2021 roku przyjęła pierwszą, natomiast 3 lutego 2021 roku drugą. Córka zmarłego Pawła Królikowskiego nie zaszczepiła się jednak poza kolejnością.

Jak się okazuje, Julia jest obecnie studentką IV roku medycyny Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W związku z tym mogła zostać zaszczepiona razem z grupą 0.

Przypominamy, że aktualnie przeciw Covid19 mogą szczepić się seniorzy. Wcześniej szczepienie dostępne było dla lekarzy i pracowników branży medycznej. Jednocześnie w styczniu 2021 roku wybuchła afera szczepionkowa z udziałem największych polskich gwiazd, które zaszczepili się poza kolejnością. Mowa m.in. o Krystynie Jandzie, Wiktorze Zborowskim czy Radosławie Pazurze.

Julia Królikowska — Instagram

Julia Królikowska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @authentic_julga. Aktualnie jej profil obserwuje ponad 7,8 tysiąca osób. Z publikowanych tam zdjęć można wywnioskować, że Julia lubi jazdę na rowerze, narty biegowe oraz podróże. Jest również zapaloną harcerką.