Kim jest Joanna Paszkowska? [ojciec, ckm, królowe życia, instagram]

Joanna Paszkowska zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w kultowym programie TTV Królowe życia. Nie był to dla niej jednak debiut telewizyjny. W 2016 roku Asia wystąpiła również w innym programie TTV — DamyDamy i wieśniaczki. Jeśli jesteście ciekawi informacji z życia Joanny Paszkowskiej, czytajcie dalej!

Kim jest Joanna Paszkowska?

Dokładna data urodzenia Joanny Paszkowskiej nie jest znana. Wiadomo jedynie, że kobieta ma ok. 31 lat.

Joanna samotnie wychowuje córkę Maję, która jest jej oczkiem w głowie. W Królowych życia przyznała, że bardzo cieszy się, że została mamą tak wcześnie (zaszła w ciążę w wieku 21 lat), bo teraz raczej nie zdecydowałaby się na dziecko.

Majątek, którym obecnie dysponuje, w wieku zaledwie 20 lat odziedziczyła po zmarłym tacie. Joanna podkreśla, była z nim niezwykle związana i oddałaby wszystkie pieniądze, które ma, aby przywrócić mu życie.

Joanna Paszkowska — KróloweKrólowe życia

Udział w programie Królowe życia nie był dla Joanny telewizyjnym debiutem. Brała już udział w innym programie TTV – Damy i wieśniaczki. Odcinek z nią wyemitowany był w 2016 roku.

Do obsady Królowych życia dołączyła w 8. sezonie programu. Widzowie poznali ją dopiero w 3. odcinku. Jak określił ją narrator programu:

Nowa królowa Asia to Warszawianka, która kocha wszystko, co piękne, drogie i niedostępne dla każdego.

Podobno romansuje z przyjemnościami, jeśli płacze to w bentleyu, a szampana pije tylko w swojej willi w Bułgarii. Gardzi fałszywą skromnością, fałszywymi znajomościami i nieszczerymi uśmiechami. Szacunku do ludzi, pozytywnego myślenia i pewnego stąpania po ziemi nauczył ją tata. To po nim odziedziczyła nie tylko mocny charakter, ale też fortunę. Ojciec zostawił jej ogromną sieć kwiaciarni.

Joanna pojawiła się również na okładce magazynu CKM w listopadzie 2018 roku. Podała się wówczas za przyjaciółkę Popka, co okazało się sporym nadużyciem. Okazało się, że zamieszczony przy sesji wywiad, był wykonany bez zgody rapera i zawierał kłamliwe informacje. Popek się odgrażał, że poda magazyn do sądu:

Szykujcie hajs dla Króla. Mój adwokat spuści wam taki wpier…, że odechce wam się pisać bzdur.

Joanna Paszkowska: Instagram

Joanna Paszkowska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @asia_maja_paszkowska. Aktualnie jej profil obserwuje ją ponad 25,4 tysiąca użytkowników. Można tu zobaczyć zdjęcia Joanny m.in. ze wspólnych chwil spędzonych z córką, z zakupów czy wyjazdów.